Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Sylwii od początku cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Sylwii od początku cz.II

Syla 13:35, 17 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Elinka napisał(a)
Witaj Sylwio, jak sie ciesze Ze jestes i ze sa zdjecia. Tyle razy zagladalam jak pojawial sie pojedyńczy wpis w nadzieji ze to to Ty zdjecia wstawilas.
Faktycznie jak wszyscy pisza ogrod sie zmienil i widac " mase" . Wszystko sliczne , miesiste i soczyste a umbry .... Wielgasne.
Pamietasz moje zmagania , jak bedziesz miec chile zajrzyj doradzisz majac swoje doswiadczenie z rozrastanie, roslin czy nieza gesto sadze hortki i trawki na froncie.
Pozdrawiam


Pamiętam Twoje zmagania .... ale .... chyba nie umiem pomóc
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
basia3 15:05, 21 sie 2017


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
o matko jakie przepiękne widoki u ciebie, siedzę, szczęka do podłogi mi opadła nie mogę się pozbierać z zachwytu.
____________________
JEST DOBRZE :D
Syla 16:56, 22 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
basia3 napisał(a)
o matko jakie przepiękne widoki u ciebie, siedzę, szczęka do podłogi mi opadła nie mogę się pozbierać z zachwytu.


Basia bardzo dziękuję
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Mary 19:56, 23 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Sylwia, czemu nie cierpisz choin?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Syla 21:51, 23 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mary napisał(a)
Sylwia, czemu nie cierpisz choin?


że mła ? uwielbiam je tylko w jednym miejscu je popsułam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Kasia73 22:03, 23 sie 2017


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Dawno Cię nie było właścicielko najpiękniejszego ogrodu na Ogrodowisku. Dobrze że zaglądasz. Syla "coś" tam na zdjęciach wypatrzyłam, ale ciekawość mnie zżera pokaż warzywnik.
Mary 18:02, 24 sie 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Syla napisał(a)


Cisy to moja ukochana roślina .... Kiedyś dawno dawno temu u mojego kuzyna rósł piękny żywopłot cisowy a ja na jego widok dostawałam ślinotoku .... Nadeszły czasy , że i ja sobie na takowy mogłam pozwolić ...

Drzewa wymagają cięcia .... tylko brzozy jeszcze nie ruszone , kombinuję jak je ogarnąć aby nie straciły fasonu ... Tulipanowiec i klon tnę w kształcie stożka , choiny których nie cierpię a mam, również tnę w stożki , reszta to koła .... Stanowczo za dużo


Aaa, nie cierpisz _ciąć_ choin. A ja zrozumiałam, że nie cierpisz choin.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Syla 21:18, 24 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Mary napisał(a)


Aaa, nie cierpisz _ciąć_ choin. A ja zrozumiałam, że nie cierpisz choin.


Hehehe nie .... to może dokończę myśl - te choiny (które miałam na myśli) to niebieskie glauca globosa i moutain i jeszcze mam coś zielonego Ale wnioskować mogłaś ,że choiny kanadyjskie ..
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 21:20, 24 sie 2017


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Kasia73 napisał(a)
Dawno Cię nie było właścicielko najpiękniejszego ogrodu na Ogrodowisku. Dobrze że zaglądasz. Syla "coś" tam na zdjęciach wypatrzyłam, ale ciekawość mnie zżera pokaż warzywnik.


Dzięki W warzywniku nic poza miętą i truskawkami ale dokupiłam kilka kolorowych ziół ...
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
ana_art 07:59, 25 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Syla napisał(a)
.


Hmmm wszystko piękne jak zwykle ale ten las kwitnącej żurawki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies