Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 17:48, 26 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
mira napisał(a)





śliczna ta Twoja lawenda, daleko mam do Obi może to i dobrze

wstawiłam zdjęcie kaliny

pozdrawiam

.. Ja też się zawsze zastanawiam , czy to dobrze mieć wszędzie blisko czy wręcz przeciwnie ...

Bardzo dziękuję za zdjęcie kaliny ,zaraz lecem zobaczyć

Pozdrowionka rownież zasyłam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:50, 26 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Magda70 napisał(a)


cudnie wygląda ta łączka krokusowa !!!!!!!!



... Nooo nie ??.. Zapatrzeć się można .. Zaczynaja mi sie podobać fioletowe krokusy a mam białe... Echhhh

Ściskam ...

Ps.. Z moim synkiem trudno mówić o nudzie
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 17:53, 26 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewsyg napisał(a)
Przystojniaki we fraczkach do ciebie zawitali.


Najpierw kołowali mi nad domem , a my patrzyliśmy z nosami przylepionymi do szyb, wspólnie z gośćmi ... Były bardzo nisko i dopiero sobie zdałam sprawę ja ogromną mają rozpiętość skrzydeł.... Z oddali ,albo jak sobie spacerują to tego wcale nie widać .. A następnego dnia przyszły żaby wyżerać na śniadanko

Radochę miałam , jak byk
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 18:05, 26 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
też jestem w Twoim fanclub ie

i lawęda i wianek. Piknie piknie
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 19:28, 28 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
też jestem w Twoim fanclub ie

i lawęda i wianek. Piknie piknie


Jak miło miec taki uroczy fanklub ... Dżizasss , ja dzis chyba nie bedem mogła spać

Ściskam Ewka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 19:30, 28 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ojjj Dziewczynki ... Leżałam plackiem przez ostatnie parę dni .. Złapało mnie jakoweś paskudztwo ... Tu u mnie piękna wiosenka a ja łózio.pl ..,.,echhh, życie .... Nawet przy kompie nie miałam siły siedzieć , a to znaczy ,że naprawdę chorutka byłam.....

Muszę Was pooodwiedzać ,bo już się za Wami stęskniłam.......

Ściskam gorąco
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:10, 28 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
W tak zwanym " międzyczasie " inicjatywą sąsiedzką kupiliśmy zbiorowo wertykulator... Każdy z nas ma mikro ogródeczek ,stąd bez sensu było kupowanie 3 maszynek.....U mnie jeszcze akcji nie było , noo bo wiecie.. Niby krokusy .... Ale sąsiad siem sprężył i zrobił.. Ale nie wiem...czy ten trawnik ażżżż takkkk ma wyglądać ????? Nie miałam ńigdy robionej wertykulacji , ale jak patrzałam na Wasze wertykulowane trawniki , to żaden tak okropaśnie nie wyglądał... Poradżcie coś , plizzzz.


____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agania 20:14, 28 mar 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
a co to?....powyżej, chyba ja to jakiś paciulok jestem, ale wole francuską lawendę i bociani spacer u Ciebie, na jakiś przed wstęp trafiłam Eluś co znowu za przedstawnie szykujesz
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
gierczusia 20:16, 28 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Z jednego sprzętu wrzucam zdjęcia a na drugim piszę .. Stąd to była przerwa techniczna Aganiu .. Bieg między jedynym sprzętem a drugim i pisanie posta

Ściskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Juzia 21:06, 28 mar 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38594
gierczusia napisał(a)
W tak zwanym " międzyczasie " inicjatywą sąsiedzką kupiliśmy zbiorowo wertykulator... Każdy z nas ma mikro ogródeczek ,stąd bez sensu było kupowanie 3 maszynek.....U mnie jeszcze akcji nie było , noo bo wiecie.. Niby krokusy .... Ale sąsiad siem sprężył i zrobił.. Ale nie wiem...czy ten trawnik ażżżż takkkk ma wyglądać ????? Nie miałam ńigdy robionej wertykulacji , ale jak patrzałam na Wasze wertykulowane trawniki , to żaden tak okropaśnie nie wyglądał... Poradżcie coś , plizzzz.




Mój wyglądał podobnie...ale już się zieleni
Tu gdzie łyso będą potrzebne dosiewki.

Sąsiad chyba ciął na najniższym. Ty możesz trochę wyżej, to Ci tak nie zaora
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies