Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro :)

gierczusia 20:03, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)


Eluś czyżbyś chciała nam o czymś jeszcze nam powiedzieć ...... bo to, że wiosna już jest to wiemy....


Bożeszzzz , broń .... Zresztą Kobiety , które mają w ilości swoich lat pierwszą cyfrę 4 , to może niech raczej pewne rzeczy już se odpuszczą ..... Może póżno macierzyństwo ma swoje uroki ,ale.........

Buziaki

Ps. A tak a propos wiosny , to na dolnym śląśku śnieg widziałam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 20:05, 24 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
jak nie macieżyństwo a po bocianach stawiałam na bobasa to nowy Męż????
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Kindzia 20:06, 24 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Paciulok to sirota znaczy się...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gierczusia 20:06, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)
Ela znalazłam łączkę krokusów !!!!
u Mirelli co to jej w duszy gra

Nooo ładnie .. Z tego co widzę , to jednak Łączki krokusowe istnieją ... A ja myślałam ,że są jak yeti .. Wszyscy twierdzą ,że istnieje , ale jakoś nikt go ńie widział
Dzięki ,że pamiętałaś ... To miłe
Teraz to kompleksy zaczynam mieć .. Jutro wezmę sprzęt i moim krokusów tą fotkę pokażę ..niech się wstydzą , pierniki

A tak ogólnie , to one nie dość ,że bidne,to jeszcze deszcze usiekł

____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:09, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
jak nie macieżyństwo a po bocianach stawiałam na bobasa to nowy Męż????

Bożeszzzz .. Czy Wy siem zafffsze musicie drugiego dna doszukiwać??..... Otttt,bociany z rana przyleciały... A tu mnie nie dość ,że w ciążę wrobili ,a jak nie w ciążę to w rozwód ....

Haha .. Ale banana mam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:10, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kindzia napisał(a)
Paciulok to sirota znaczy się...

Nooooo ... Ale jak " paciulok " fajnieeeee brzmi
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:12, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
ewakatowice napisał(a)
masz może dojście do testów hi hi hi
Mój boy pisze 1 kwietnia i w szoku chodzę

Jakie zmiany????



Kofffana ... Testy ściśle tajne ... A poza tym , Twój Syn nie bedzie miał z niczym problemu... Nie martw się Mamusiu

Zresztą najgorszy jest ten okres czekania potem.. Zawsze mnie to wkurza
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
ewakatowice 20:13, 24 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
gierczusia napisał(a)


Kofffana ... Testy ściśle tajne ... A poza tym , Twój Syn nie bedzie miał z niczym problemu... Nie martw się Mamusiu

Zresztą najgorszy jest ten okres czekania potem.. Zawsze mnie to wkurza



nie będę mogła sadzić bo biegnkę z nerwów dostanę
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
ewakatowice 20:14, 24 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
to co za zmiany???
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
gierczusia 20:17, 24 mar 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)
Ela... no i jak zwykle mam tyły u Ciebie. Ale co najważniejsze widziałam - czyli lawendę która jest naprawdę cudna - też kiedyś miałam na taką chęć alem się z nią nie spotkała - potraktujesz jak jednoroczną i już - ale ile jeszcze cieszyć będzie... a zapach lawendy uwielbiam.
Wianuszek oglądnęłam i jego bardzo ciekawe i pomysłowe mocowanie Pomysł do wykorzystania A wianek fajny - może Ci się co zasiedli w tym domeczku
Pozdrawiam cieplutko w paskudny dzień


Ja sie tej lawendzie uroczej oprzeć nie mogłam , ....choć od początku miałam jakieś podejrzenia , bo te co u dziewczyn oglądałam na fotkach to zupełńie inaczej wyglądały .. Ale 2 dychy...eeee....

Te mocowańie to wymóg chwili , bo mój eMuś powiedział ,że żadne dziury w drzwiach nie wchodzą w rachubę ... Ewka pisała o jakiś haczykach , ale ich je znałam wcześniej ,a taki układ sznurków mocujących jest bardzo efektowny wizualnie

Ściskam gorąco

Ps. Cieszę się ,że wianek sie podoba
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies