Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek ziemi

ella 19:18, 04 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Dzisiaj przymierzałam sie do zakupu pierwszych nasionek: pomodorki, ogórki i takie tam rożne zioła- ale chyba jeszcze jest zawcześnie na takie zakupy
____________________
Mój kawałek ziemi
monteverde 20:02, 04 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
za wcześnie nie jest ale wysiewać nie radzę jeszcze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ella 22:58, 06 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
oj, znowu mnie pada i pada i końca nie widać ale widoczki zimowe są piękne.
____________________
Mój kawałek ziemi
Mala_Mi 14:48, 07 sty 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj.. masz skarpę.. gotową..a ja musiałam ją sobie zrobić....... Bo ja kto płaski ogród.... nudno...... wiec nasypałam górkę z ziemi i gruzu budowlanego Mam Kasprowy, Giewont i Folksową przełęcz.. a i nawet kałużę wkomponowałam.... by za Morskie Oko robiła
Witam moją skarpą.... nie widać, ale do pasa na wysokość sięga... na wyżej budulca brakło





____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ella 16:02, 07 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witaj, ale się uśmiałam czytając Twoj post. Ogród masz piekny. Faktycznie, krajobraz malowniczy niczym górski. Ja na razie nie mam się czym pochwalić, bo zima i u nas wszystko zasypane śniegiem.

Moja skarpa też zostałą zrobiona specjalnie, ale miala przypominać skalnczek, M tak się rozpędzil, że zamiast skalniczka, to mam górę w ogrodzie a, że padal mocno śnieg, to dzieciaki mialy radochę , ze mają swoją prywatną górkę na sanki
____________________
Mój kawałek ziemi
GosiaJoanna 20:25, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Witam
Już nie moge się doczekać jak będzie powstawał Twój ogródek. Trafiłaś tu w dobrym momencie tak jak ja, ponieważ nasze ogrody dopiero powstają Moja trawa nie zawsze była taka piękna heheh jak znajdę fotkę sprzed 5 lat wstecz to sie przerazisz ...ide ją szukać ale to będzie widok dla ludzi o mocnych nerwach...buziak i oby do wiosny
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
wronada 20:29, 09 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Witaj wpadłam z rewizytą fajnie,że urządzasz skarpę może i ja coś u Ciebie podpatrzę będę zaglądać
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
ella 20:40, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Dziękuję za odwiedziny, najchętniej to bym już złapała za szpadel i pah, pah skopała poletko, posiała

roślinki z Waszych odgródków i byłoby pięknie .....oj rozmarzyłam się Ach szkoda gadać...wiosno, wiosenko przychodź do nas jak najszybciej....
____________________
Mój kawałek ziemi
GosiaJoanna 20:49, 09 sty 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Znalazłam
Uwaga drastyczne foto
Tak było jeszcze 5 lat temu, fakt za bardzo na froncie się nie zmieniło ale za domem było jeszcze gorzej ;( trawa ,trzcina i bagno...więc nosek do góry będzie dobrze

____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
ella 20:56, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Ojej, faktycznie ....zmiana ogromna, ale wiesz co, ja bardzo lubię zdjęcia ,,przed" i ,,po". Po nich widać ile pracy człowiek włożył w dom czy w ogród.
____________________
Mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies