Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój kawałek ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój kawałek ziemi

margi 22:21, 12 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Przyszłam się przywitać,plany poczynione?będę zaglądać,podglądać
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Basia_1987 11:32, 14 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Witaj ella masz szczęście ,źe tak szybko trafiłaś na ogrodowisko.Kiedy ja zaczynałam przygodę z ogrodem forum jeszcze nie było nie wiedziałam co z czy się "je" i ogólnie nie znałam koncepcji ogrodu rośliny sadziłam gdzie popadnie a teraz muszę przesadzać i kombinować.Ty zaczynasz od pocxątku i możesz uniknąć wielu problemów.Jestt tu ogrom cennych rad,fajnych aranżacji i przede wszystkim wspaniali skłonni do pomocy ludzie .
____________________
" Baśniowy" ogród
ZbigniewG 13:08, 14 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8899
ella napisał(a)
O to moja bolączka - wspominana skarpa. Widoczne roslinki są posadzone tylko na przechowanie wraz z przyjściem wiosny będę szukała dla nich miejsca w ogrodzie..
Chyba przesadzasz z tą bolączką, dużo ogrodomaniaków chciałoby mieć coś takiego do zagospodarowanie a nie tylko płaską powierzchnię, zrobisz jakieś murki , ścieżki itp.
tylko nie zrób z tego pseudo skalniaka rzucając parę kamieni
rozejrzysz się po Ogrodowisku i będzie OK
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
ella 21:15, 14 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
BAsia 1987 masz racię, takie forum , to prawdziwa skarbica wiedzy.
ZbigniewG no właśnie co zrobić, aby uniknąć pseudoskalniaka? Mam nadzieję, że dzięki forum będę miała najpiękniejszy rasowy skalniaczek w okolicy
____________________
Mój kawałek ziemi
ZbigniewG 20:11, 15 sty 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8899
Ella widziałem skalniaki u paru osób wyszły ekstra, mam skarpę z iglakami i hortensjami bo nie cierpię plewienia między małymi roślinkami a nie miałem dostępu do odpowiednich kamieni które by pasowały i wypełniły podłoże
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
grazyna 13:24, 16 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Elu, byłam, buziaczki przesyłam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 09:51, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
ella napisał(a)
... kury chodzą mi pogłowie od jakiegoś czasu -3 kurki. Widziałam piękne kurniki i pomyslalam sobie dlaczego nie? ... A tak w ogóle, to z upływem czasu dostrzegam u siebie takie sielskie ciągoty...



Jej, podobnie jest ze mną Kocham kury Od zawsze Nie mam a chciałabym mieć u siebie


____________________
Grażyna Tu odpoczywam
ella 10:09, 17 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Grażynko, witam Cię serdecznie

...a kurki to fajna sprawa, warto podjąć wyzwanie w imię codziennej jajeczniczki
Ja już wiem, ze trzy kurki będę mieć. Teraz czekam z utęsnieniem na przeprowadzkę i jak tylko zadomowię się na nowym miejscu, to bębę relacjonować na bieżacą wiadomości kurnicze i nie tylko...
____________________
Mój kawałek ziemi
Basia_1987 10:22, 17 sty 2013


Dołączył: 13 lip 2011
Posty: 1013
Będziesz kupować gotowy kurnik czy robić własny,słyszałam ,że te kupne nie są praktyczne owszem może i ładnie się prezentują, ale nie są ocieplone i dosyć małe i drogie.
____________________
" Baśniowy" ogród
grazyna 10:24, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Tak, widok spacerujących kur zawsze mnie rozczulał, co to znaczy? Pewnie mam wiejskie korzenie

A w której części kraju (jakoś nie doczytałam) stworzysz ten wiejski / angielski ogród ?
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies