Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

aneta230972 22:45, 05 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
beta napisał(a)
Witam

przyleciałam do Ciebie od Milenki a awatarka spogląda bardzo sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, chcę ją poznać:-

i najlepsze życzenia dla Waszych dzieciaczków
no i oczywiście udanej imprezy życzę

Witaj Beta to już się znamy
Właśnie powiedziałam moim chłopakom, że mają życzenia od Bety a starszy- Antoś na to: "od jakiej Bety?" A ponieważ zna wszystkie moje koleżanki/ciocie to nie mógł pokapować o kogo chodzi No i musiałam mu tłumaczyć. Najprościej jak się da, że Beta to taka pani, która bardzo kocha roślinki i ma piękny ogród. Zrozumiał . Powiedział: " a to fajnie". Jutro oczywiście muszę mu pokazać Twój ogród
Czyli do jutra
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
beta 11:12, 06 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
aneta230972 napisał(a)

Witam

przyleciałam do Ciebie od Milenki a awatarka spogląda bardzo sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, chcę ją poznać:-

i najlepsze życzenia dla Waszych dzieciaczków
no i oczywiście udanej imprezy życzę

Witaj Beta to już się znamy
Właśnie powiedziałam moim chłopakom, że mają życzenia od Bety a starszy- Antoś na to: "od jakiej Bety?" A ponieważ zna wszystkie moje koleżanki/ciocie to nie mógł pokapować o kogo chodzi No i musiałam mu tłumaczyć. Najprościej jak się da, że Beta to taka pani, która bardzo kocha roślinki i ma piękny ogród. Zrozumiał . Powiedział: " a to fajnie". Jutro oczywiście muszę mu pokazać Twój ogród
Czyli do jutra


mogę być ciotką Beatą

z tym pięknym ogrodem to przesada co najwyżej piękną szopę

pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Syla 12:24, 07 sty 2013


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Witam sąsiadkę !!! ja również mieszkam w okolicach tej trasy
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Milka 13:10, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja się witam!
Stare miejsce piękne i ten domek dla dzieci, ale nowe miejsce też będzie cudowne, pozdrawiam...Ogrodowisko pomoże
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
aneta230972 14:38, 07 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Syla napisał(a)
Witam sąsiadkę !!! ja również mieszkam w okolicach tej trasy

Witam Syla.Wygląda na to,że nie szans na anonimowość . Czyli jest szansa, ze nie będę się czuła po przeprowadzce jak na "obczyżnie". To już coś

Irenko dziekuję serdecznie za słowa pocieszenia i wiarę, że będzie pięknie. Zresztą z ogrodowiskiem nie ma możliwości aby było inaczej.
Tyle mądrych głów będzie czówało nad naszym projektem, że nie może być inaczej
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Milka 16:40, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anetko, na bank będzie super! wiesz ile tu inspiracji!! ja ciągle zmieniam i przesadzam i nie widać końca, a ty zaczynasz na nowo i efekt będzie murowany
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:24, 07 sty 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anetko, super psiunia w koszu teraz zapraszam do części II, jest na dole w podpisie, po prawej stronie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Marlenaa 23:18, 08 sty 2013


Dołączył: 21 paź 2012
Posty: 1333
Witaj Anetko
Bardzo spodobał mi się domek na drzewie, dołączyłam go do inspiracji. Nie dziwię się, że trudno będzie się z nim rozstać. U mnie też na razie pustynia, ale musimy wierzyć, że i nam uda się stworzyć tak piękne ogrody
Pozdrawiam, Marlena
____________________
krowy, staw i my
gusiarz 15:12, 09 sty 2013


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Witaj Anetko - u nas również pustynia... Jedna wielka brzoza jedynie rośnie na całej działce. Reszta drzewek tycia - w lecie patelnia ufff... Ale powoli co roku drzewka będą większe i większe. Będzie dobrze. I pozdrawiam twoją pupilkę - cudna jest - moi rodzice mają boksera z iewdnycznym umaszczeniem
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
ella 21:16, 09 sty 2013

Dołączył: 27 gru 2012
Posty: 74
Witaj cieplutko, dla mnie najpiękniesze zdjęcia to te, co pokazują pomidorki - zakochałam się tez zakładam warzywnik i wszystko co jadalne jest u mnie mile widziane

pozdrawiam
____________________
Mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies