Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Pokaż wątki Pokaż posty

Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem

Jabeska 17:49, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
Witaj Z Twojej opowieści wyłania się obraz "zapalonej ogrodomaniaczki" Jeszcze tylko zarazimy Cię wirusem bukszpanowo-hortensjowym i już jesteś nasza Z ciekawością będę podglądać jak przemienia się Twoja ogromniasta pustynia.
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
aneta230972 18:19, 03 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Jabeska napisał(a)
Witaj Jeszcze tylko zarazimy Cię wirusem bukszpanowo-hortensjowym i już jesteś nasza .

Całkiem fajny wirus Pozdrawiam.
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Jabeska 19:51, 03 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
No to chuchamy na Ciebie ... i już go masz Zostałaś zapisana do sekty bukszpanowej. Zapisy w Igiełkowym http://www.ogrodowisko.pl/watek/2597-igielkowy-ogrodeczek?page=45#post_5
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Lukas 20:24, 03 sty 2013


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Witaj, duża ta twoja pustynia. Będę kibicować żeby wszystko się udało. A tym czasem śliczne zdjęcia wklejasz
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
monteverde 20:42, 03 sty 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Zdjęcia wyszły bardzo dobrze, to czekamy na więcej może jeszcze trochę tych kwiatków mężusiowych pomidorki chociaż koktajlowe to dorodne były ogórasy też
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
MilenaP 23:17, 03 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Aneta witam i ja poznałam od razu Twoją działkę często obok niej przejeżdżam czeka Cię dużo pracy, ale i satysfakcji będzie to fajna przygoda, zobaczysz
____________________
Milena - zielonastrefa
Pszczelarnia 09:33, 04 sty 2013


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Witaj!
Ale się ucieszyłam z tego, że "nie wyglądasz na taką, co warzywa uprawia". Ja też nie wyglądam (ku zdumieniu mojej rodziny). Dobrze zaczynasz z pomocą forum i już własnymi doświadczeniami. Pozdrawiam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
MilenaP 11:42, 04 sty 2013


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
aneta230972 napisał(a)
Milenko pięknie u Ciebie. Tyle zresztą komplementów już usłyszałaś, że nie będę się siliła na orginalność Pomysł z hiacyntami kapitalny,....... róże cudne........ a jeszcze te owoce. Rewelacja.
Może polecisz mi jakąś sprawdzoną szkółkę w okolicy? Teraz jesteśmy na etapie rozglądania się za sosną serbską i tują aerospicata. Sosnę bedziemy sadzic wzdłóż ogrodzenia od strony pola a tuje od strony drugiego sąsiada. Jeszcze nie wiemy co zrobily z tylnim ogrodzeniem. Może też sosna albo tuja?
Na wiosnę bedziemy zakładać warzywniak i też potrzebuje namiary na miejsce z dobrymi sadzonkami. I jeszce jakieś drzewka do małego sadu by się przydały i borówka amer. i ....... No i oczywiscie róże, które wydaje mi się darzysz wyjątkowymi względami Chcemy posadzić dwa krzewy róży pnącej na rogach ogrodzenia. Wprawdzie mój mąż ma już miejsce w Gdowie gdzie mają szkółkę z pięknymi różami ale może coś mi zasugerujesz? Kolor najlepiej herbaciany. Oj chyba zanudzę Cię pytaniami. Ale w zamian pewnego dnia zaproszę Cię na pyszną kawkę z jeszcze lepszym ciastem. Bo szczerze mówiąc na tym się lepiej znam

Anetko odpisałam Ci u siebie, ale przeklejam i tu cieszę się, że Ci się u mnie podoba Jak róże to na pewno w Karniowie. Jak jedziesz od Krakowa, to w Zielonej ( chyba, że to już jest Biurków) masz po prawej skręt na Karniów i reklamę szkółki róż i drzewek owocowych. Róże sprzedaje bardzo sympatyczny pan, a owocowymi zajmują się jego rodzice. Jak chcesz coś w Krakowie, to polecam Ogród Łobzów na Kazimierza Wielkiego. Mają dla mnie trochę drogo, ale czasem coś można trafić Oprócz tego mają w sklepie piękne rzeczy do ogrodu i domu i nie mówię tutaj o roślinach. No i szkółka w Nowej Hucie, na Marchołta Co do sadzonek warzywnych, to wiosną wybierz się na targ do Proszowic. Wkońcu to jesteśmy w zagłębiu rolniczym Spotkasz tam też wtedy pana od róż, bo zawsze tam jest. Targ jest w środę. A i jeszcze wiadomość dla Twojego M. Tutaj jest zagłębie rolnicze, ale i kwiatowe. Ludzie uprawiają tutaj wszelkie kwiaty letnie, balkonowe, a jesienią hryzantemy. Zresztą sama zobaczysz na targu wiosenne szaleństwo pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
beta 17:22, 05 sty 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Witam

przyleciałam do Ciebie od Milenki a awatarka spogląda bardzo sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, chcę ją poznać

widać że kochacie przyrodę tak jak pisała Milena, ogrom pracy przed Wami, ale i satysfakcja będzie duża
bardzo podoba mi się domek na drzewie

i najlepsze życzenia dla Waszych dzieciaczków
no i oczywiście udanej imprezy życzę
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Jabeska 17:57, 05 sty 2013


Dołączył: 15 mar 2012
Posty: 663
No i już masz znajomych ze swoich stron to się nazywa siła Ogrodowiska
____________________
Witajcie w Wyżełkowie proszę o pomoc w planowaniu Planowanie w Wyżełkowie pozdrawiam Joanna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies