Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka.

boguslawa_ma... 19:53, 19 lip 2019


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Dziś troszkę popadało rośliny od razu ożyły .


____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 19:58, 19 lip 2019


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Więcej nie ma co pokazywać,trawę spaliło słońce róże ja spaliłam dużo uschło pare się odbija.
Pokaże wam rok temu i w tym roku.

____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Urszulla 22:08, 19 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Rzeczywiście kiepskie te dębolistne. Róże mas wymęczone. Pewnie w tym roku nie za chętnie swój ogród oglądasz. Ja podlewam jak nigdy bo tyle różnych sadzonek i młodych roślin. Na róże nie narzekam, obficie zalewam i się biorą za nowe przyrosty.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
bogumila 09:19, 20 lip 2019


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
boguslawa_madejska napisał(a)

Bogusia już wiem to akant .Pamiętasz jak mi posłałaś maleńką sadzonkę?


I Kleonie od ciebie same się sieją rosną między płytkami.

Pamiętam...i bardzo się cieszę,że tak pięknie wyrósł i kwitnie.To bardzo ciekawa roślinka i lubi mieć trochę miejsca,żeby wyeksponować swoje piękne liście.Jest tylko jedno ale -nie lubi przesadzania,długo się potem zbiera.U Ciebie inny klimat i cleome rośnie z siewek,ja nie mam tego szczęścia,jeszcze nigdy mi się nie wysiała.
Rośliny,które posadziłam przed blokiem też lepiej rosną,jest im cieplej i wiatry tak nie wieją.W tym roku niektóre hortensje nie zakwitną,rosną bujnie ale bez pąków.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
boguslawa_ma... 09:50, 21 lip 2019


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Urszulla napisał(a)
Rzeczywiście kiepskie te dębolistne. Róże mas wymęczone. Pewnie w tym roku nie za chętnie swój ogród oglądasz. Ja podlewam jak nigdy bo tyle różnych sadzonek i młodych roślin. Na róże nie narzekam, obficie zalewam i się biorą za nowe przyrosty.

Ula ja sama sobie róże zniszczyłam,nie umyłam opryskiwacza po randapie
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
boguslawa_ma... 09:53, 21 lip 2019


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
bogumila napisał(a)

Pamiętam...i bardzo się cieszę,że tak pięknie wyrósł i kwitnie.To bardzo ciekawa roślinka i lubi mieć trochę miejsca,żeby wyeksponować swoje piękne liście.Jest tylko jedno ale -nie lubi przesadzania,długo się potem zbiera.U Ciebie inny klimat i cleome rośnie z siewek,ja nie mam tego szczęścia,jeszcze nigdy mi się nie wysiała.
Rośliny,które posadziłam przed blokiem też lepiej rosną,jest im cieplej i wiatry tak nie wieją.W tym roku niektóre hortensje nie zakwitną,rosną bujnie ale bez pąków.Serdecznie pozdrawiam.

Parę roślinek mam od ciebie np cosmos lubię go sam się sieje,o akanta będę dbać kwitnie długo i jeszcze ma pączki.
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
zawitka 10:15, 21 lip 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Cudny ten akant .czy ja mogę poprosić o odkład tej anabelki Strong jak kupię to .....dasz komu innemu boja do tych zwykłych nie mam już serca.Pozdrawiam .Widziałam paw się rozrasta ekstra
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Urszulla 10:53, 21 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
boguslawa_madejska napisał(a)

Ula tą co kupiłam u Kapiasa wsadziłam przed blokiem bo u mnie nie kwitła ona lubi cień,ale małą sadzonkę zostawiłam .
przed domem

na działce tak wygląda


Widzę Bogusiu, kiepsko jak na tyle lat. Zobaczymy jak moja się przyjmie bo tak z nienacka ją wymyśliłam do ciemnego kąta.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Urszulla 11:05, 21 lip 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Widzę że u Ciebie zamówienia na Anabell rośnie rzeczywiście jest trudna do dostania, nawet tam gdzie robiłam zakupy i mają ogrom wyboru to pytałam o aanabell i była tylko ta Rosea. A obok domu mojego w skółce była piękna ale 54zł...wolę za to kupić 2 drzewa a na Anabell poczekać. Oni powariowali z cenami za rośliny. Przecież duży procent z ogrodów wypada, sama wiem ile straciłam ( nawet podarowane hortensje Kindzi) a ile straciłabym na testowanie u siebie....a żeby nie stracić to co mam chodzę ze ślimaksem albo granulkami na mrówki albo leję wodę i chucham po zimie.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Kindzia 20:15, 22 lip 2019


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
boguslawa_madejska napisał(a)

Bogusia już wiem to akant .Pamiętasz jak mi posłałaś maleńką sadzonkę?


I Kleonie od ciebie same się sieją rosną między płytkami.


Super to jest. I jedno i drugie!!!

Miejmy nadzieję, że róże Ci się odrodzą.
Daj znać, jak wrócisz
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies