Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Kasi

basia3 21:41, 02 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
kasia napisał(a)
no name przy zbiorniku na deszczówkę - niezawodna



Też miałam taką ale, przesadzałem wszystkie w inne miejsca i nie bardzo wiem co się z nią stało.
Piękny kolor.
____________________
JEST DOBRZE :D
Borbetka 20:23, 03 paź 2015


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Bardzo ładny kolor tej róży.
Jeśli chodzi o hortensję, to nie wierzę, że Magical się nie zwiesza. Ma bardzo duże kwiatostany. Ja mam Limelight i to jak dla mnie królowa, drugą mam Phantom i jakoś mnie nie zachwyciła, ale lato było bardzo ciężkie. Brakowało u mnie wody.
____________________
borówcowy wizytowka
kasia 10:53, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Hogata napisał(a)
Z hortensjami nie pomogę, bo tych akurat nie znam. Mam tylko limelight.
Carexa nie sadź gęsto ja kupiłam tylko 3 sadzonki i bardzo szybko się rozrasta.


Hogatko, w necie przeczytałam ,ze 5 sztuk na metr kwadratowy, ale zdam się na ciebie posadzę o połowę mniej zawsze to jakaś oszczędność
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 10:57, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
margaretka3 napisał(a)
Kasiu, u mnie w tym roku o metr urósł. Bo maleństwa 10 cm wysadzałam jesienią, a teraz chyba już ze 130 cm ma. Jak myślisz, kiedy on zakwitnie, skoro od nasionka jest?


niezawodnie kwitnie na wiosnę przed piwoniami, ja go tnę kilka razy do lipca w taką gęstą szczotkę na wysokość 50 cm.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 11:00, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
margaretka3 napisał(a)
Kasiu, u mnie w tym roku o metr urósł. Bo maleństwa 10 cm wysadzałam jesienią, a teraz chyba już ze 130 cm ma. Jak myślisz, kiedy on zakwitnie, skoro od nasionka jest?

jeszcze przyszło mi do głowy, ze w jego wypadku nie ma znaczenia czy jest z nasionka czy nie, Mam magnolię, którą mój M wyhodował z nasionka. Miała zakwitnąć po 7 latach (tak pisało w książce) a zakwitła w tym roku po 3 latach. Satysfakcja jest ogromna
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 11:06, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
basia3 napisał(a)


Witam Serdecznie duuużo cebulek, będą pięknie kwitły wiosną, ja wsadziłam w tym roku ok 300 albo więcej, straciłam rachubę, policzę jak wyjdą.


Basiu, ja wczoraj choć była niedziela to posadziłam chyba z 400 cebul, zostało mi jeszcze 200 do posadzenia. Ale stwierdziłam, że jeszcze 400 by się zmniejszyło hi hi
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 11:11, 05 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Borbetka napisał(a)
Bardzo ładny kolor tej róży.
Jeśli chodzi o hortensję, to nie wierzę, że Magical się nie zwiesza. Ma bardzo duże kwiatostany. Ja mam Limelight i to jak dla mnie królowa, drugą mam Phantom i jakoś mnie nie zachwyciła, ale lato było bardzo ciężkie. Brakowało u mnie wody.


no właśnie wielkie kwiatostany, które się nie zwieszają to wbrew regułom grawitacji Mimo iż mam inne ważne wydatki, bo zostałam bez samochodu. Postaram się zrobić ta rabatę za ogrodzeniem. A co myślisz Borbetko o hortensji Anabel ? Wiem, że ona nie jest już taka modna ale bardzo zachwycająca.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Dorota123 19:39, 05 paź 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj podoba mi się u Ciebie. Przejrzałam cały wątek, kolorowo masz, czyli tak jak lubię. W donicach ładnie się zagęściło, będę podglądać dalsze poczynania.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
basia3 14:13, 06 paź 2015


Dołączył: 03 maj 2013
Posty: 1329
Cześć Kasiu. Pytałaś o hortensje anabelle w moim wątku, czy jestem zadowolona. Jestem są super bez problemu, trzeba je powiązać tylko kiedy mają takie ogromne kwiaty, wiosną ściąć zasilić i rosną jak szalone. U ciebie cudownie, piękne, zadbane rosliny. Ogród czysciutki widać ze oddajesz mu całe serce.
____________________
JEST DOBRZE :D
kasia 11:01, 07 paź 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Dorota123 napisał(a)
Witaj podoba mi się u Ciebie. Przejrzałam cały wątek, kolorowo masz, czyli tak jak lubię. W donicach ładnie się zagęściło, będę podglądać dalsze poczynania.


dziękuję Dorotko, zaraz idę do Ciebie na spacer
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies