Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Kasi

kasia 16:44, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
O ! A te śliwy wiśniowe maja okrągłe korony.? Ale czym wykończyć te hortensje? Chodzi mi o obwódkę. Ja raczej nie jestem za żwirkiem bo wywiozłam z podwórka 30 naczep gruzu. I jakoś wole wykończenia korowo-ziemiste
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 16:47, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Myślisz Danusiu ze za małe maja korony? Bo ja mam już 3 w innym miejscu i bardzo mi się one podobają . I dobrze się u mnie czuja.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 21:01, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Róże piękniejsze we wrześniu niż w gorącym sierpniu
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 21:07, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Czekają na posadzenie, tylko ten dzień coś za szybko się kończy ...
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Hogata 21:41, 29 wrz 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
kasia napisał(a)
O ! A te śliwy wiśniowe maja okrągłe korony.? Ale czym wykończyć te hortensje? Chodzi mi o obwódkę. Ja raczej nie jestem za żwirkiem bo wywiozłam z podwórka 30 naczep gruzu. I jakoś wole wykończenia korowo-ziemiste


Ja mam posadzoną runiankę po hortensjami i wysypane korą, z czasem runianka zarośnie i kory nie bedzie widać. Z przodu hortensji można dać carexy, albo żurawki.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
kasia 22:16, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Myślałam o trawach tez, ale chciałam żeby było tak idealnie schludnie w zimie, a z trawa w zimie wiadomo jak jest. Nie chce tam bukszpanu, bo wydaje mi się, ze nie pasuje, może irga, która mam już w innym miejscu i jest super? Ale dalej nie wiem, coś jasno zielonego lub żółtego. Hogatko wymyślaj może razem na coś wpadniemy
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 22:26, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
A może w nogach żółtą trzmielinke dam ?
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Hogata 21:12, 30 wrz 2015


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
kasia napisał(a)
A może w nogach żółtą trzmielinke dam ?


Trzemielina tez może być, zwłaszcza jak masz. Tani koszt, szybko się rozrasta i ładnie wygląda. Zawsze możesz później na doś wymienić jak ci coś wpadnie w oko innego.
Na forum są różne zestawienia hortensji np. z carexem frosted curls, rozplenicą, rozchodnikiem okazałym i żurawki.
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
kasia 21:55, 30 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Bo właśnie ale to będzie półcień bo słońce daje od strony ulicy, tam jest południe czyli za tujami robi się cień. Podobają mi się bardzo Żurawki ale one u mnie bardzo słabo rosną a rozchodnik okazały musi mieć słońce. Ale dawaj pomysły razem coś wymyślimy . Boje się trochę tych śliw na pniu szczepionych. Czy ja dam radę lub mój m ciąć koronę na takiej wysokości?
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
margaretka3 11:40, 01 paź 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Dobrze, że zajrzałam do Ciebie, prześliczną rabatę znalazłam - ta z rudbekiami dla mnie naj, ale i inne miejsca śliczne i zadbane. I murek mnie zauroczył Te cebulki to nowe nabytki, czy wykopywałaś te posadzone?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies