Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród u Kasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród u Kasi

kasia 19:46, 10 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
eee_taam napisał(a)
witaj Kasiu przychodzę z artykułu różanego


obornik bydlęcy czy kurzy czy inny ..na rabaty z roślinami .... z rózami też...... możesz rozkładać ale przekompostowany min. 2 sezony najlepiej 3!

świeżym ....popalisz rośliny!




Justynko, dziękuje za odzew, zadałam ci jeszcze kilka pytać w twoim wątku, potrzebuje twojej wiedzy
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
21:11, 10 wrz 2015
tu jest wszystko o werbenie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/230-verbena-bonariensis-werbena-patagonska



szukaj watków tematycznych ...raczej znajdziesz wszystkie informacje



obornik
może tu znajdzieśz odpowiedź ...ja nie czytałam tych watków o oborniku

ale wiem że takiego co teraz rozwożą na pola ...pod rośliny bezposrednio nie wolno ...na pola się nadaje bo nic nie rośnie i przez zimę z zeimią się przerobi.

http://www.ogrodowisko.pl/watek/3436-pod-jakie-rosliny-stosujemy-obornik
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2514-obornik

kasia 21:49, 10 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Dziękuje, czytam ...
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 22:03, 11 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396

Informacja: Wątek został przeniesiony przez moderatora z Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Danusia, przepraszam ze wklejam do ciebie to zdjęcie , ale poradź jak podratować rh przed zima, po upałach i suszy wyglada tak

Obcięłam mu już bardzo dużo liści i suchych gałązek ale nie jest lepiej. Usuń to zdjęcie proszę potem
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Gardenarium 22:04, 11 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kasiu, podlewaj systematycznie, poobrywaj mu te brzydkie liście. Teraz mu jest przed zimą najbardziej potrzebne odzyskanie turgoru w liściach.
Może zacieniuj siatką?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kasia 12:00, 15 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Dziękuje, zrobię tak.
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 16:23, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Wklejam zdjęcie miejsca, które bardzo chce zmienić . Wyglada to tak: plot wzdłuż którego posadzone są tuje kornik (bedą cięte na wysokość sztachet tj.2m) ale mimo tego jestem widoczna z chodnika który biegnie wyżej niż moja działka. Wszyscy którzy idą chodnikiem po przeciwnej stronie zaglądają mi na posesje.



____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 16:28, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396
Hustwke można przesunąć w inne miejsce. Mój pomysł jest taki: za żywopłotem od strony podwórka posadzę 3 wiśnie osobliwe. Płot ma 9 metrów, wiec chyba na styk będzie. Chce aby szczepione były na wys.2.5m. Ale nie wiem jak wykończyć to na dole. Tam bedzie półcień , nie mam pomysłu, chciałabym aby było to ładne przez cały rok. Kto mi doradzi?
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
kasia 16:35, 29 wrz 2015


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 396

Taki szkic )
____________________
Kasia - Ogród u Kasi
Gardenarium 16:39, 29 wrz 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nie wiem, czy wiśnie 'Umraculifera' nie mają za małych koron, ja bym poszła w śliwy wiśniowe Nigra aa pod nimi hortensje bukietowe, jedna odmiana.





____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies