Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Miał być mały domek na wsi, a jest Jesionówka ;)

adom1206 12:50, 08 mar 2013

Dołączył: 04 lis 2012
Posty: 1216
U mnie bez śniegu ale wieje strasznie
____________________
Agnieszka - Moje Ogrodowe Marzenia...
romka 13:49, 08 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
Jesionowka napisał(a)




zanim pójdę dalej oglądać muszę wyrazić ochy i achy nad tymi kamieniami! przecudne są!
my z męzem też planujemy takie układać zamiast kostki, powiedz proszę, czy sami to układaliście, a jeśli tak to jak, na podsypce, w betonie???
normalnie zakochałam sie w tym Waszym bruku

widziałam zaledwie kilka zdjeć dopiero ale juz mi sie u Was bardzo podoba, jest tak klimatycznie i pięknie!!! super, dodaję do obserwowanych
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
Jesionowka 15:35, 08 mar 2013


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 63
romka napisał(a)


zanim pójdę dalej oglądać muszę wyrazić ochy i achy nad tymi kamieniami! przecudne są!
my z męzem też planujemy takie układać zamiast kostki, powiedz proszę, czy sami to układaliście, a jeśli tak to jak, na podsypce, w betonie???
normalnie zakochałam sie w tym Waszym bruku

widziałam zaledwie kilka zdjeć dopiero ale juz mi sie u Was bardzo podoba, jest tak klimatycznie i pięknie!!! super, dodaję do obserwowanych


witam Cię serdecznie
jeśli chodzi o kamienie, to najpierw była warstwa piasku, na to na betonie były układane kamienie, a potem jeszcze fuga z mieszanki 1 porcja cementu + 1 porcja piasku żółtego i woda,

nie jest to równy chodnik ale bardzo efektowny
____________________
Grażyna - Miał być domek na wsi, a jest Jesionówka
zawitka 16:09, 08 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14044
Witaj !!! Ale piękne zdjęcia robisz a widoki z Kotlint przepiękne Pozdrawim dziś niestety zimowo nad W-wą jakaś burza śnieżna czy co???? szkoda ale co tam już nie tak długo wiosna. Babskie życzonka składam!!!!!!!
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Betka 21:59, 08 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Nawierzchnia z kamienia jest super Faktycznie mamy podobne rowy a może strumyki..... tak ładniej brzmi
Podpowiedzi naprawdę mam dobre i te zdjęcia świetne przykłady. Jak przyjdzie wiosna też będę więcej zdjęć dawać no i jak jakieś pracę będę wykonywać to też dam znać
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Betka 22:10, 08 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
agatanowa 09:38, 28 kwi 2014


Dołączył: 13 mar 2013
Posty: 4543
bardzo ładnie u Ciebie
____________________
Serdeczności z Starorzecze na górce ;) Agata
Marga 23:18, 29 kwi 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej! Dawno nie zaglądałaś, ale się przywitam i tylko Ci powiem, że mieszkasz w przepięknym miejscu. Klimaty są niesamowite u Ciebie. Szkoda, że tak daleko
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies