Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

21asia 17:11, 21 sty 2013

Dołączył: 07 sty 2013
Posty: 90
Patrycja, wpadłam z rewizytą
Masz piękną działkę, no i TAKĄ wspaniałą pomocnicę. Byle do wiosny, a będzie się działo…
U nas dzisiaj pada deszcz i jest bardzo ślisko…okropna pogoda.
____________________
Pozdrawiam Aśka
yeterelinka 18:00, 21 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Dzięki Asiu.Twój ogród też mi się podoba i rabatki już masz ładne.Ja narazie wszystko pchałam w jedno,bo nie byłam pewna co chcę mieć.Będę przesadzać wiosną.Cześć wykopie na skalniak,a rabatę zrobie nową,bo ta mi się jakos nie widzi specjalnie.Zamówiłam dzisiaj sobie iglaki świerk srebrny.Dostanę je dopiero w marcu.Małe są w tej chwili bo mają ok 25cm,ale po co mi większe jak świerk szybko rosnie.Wziełam 50 sztuk,bo mam gdzie posadzić.Nic u mnie nie zmarniej w każdym razie.
____________________
Ogrodowy bałagan
21asia 22:01, 21 sty 2013

Dołączył: 07 sty 2013
Posty: 90
Ja zazwyczaj kupuje mniejsze roślinki i do tej pory tez je upychałam gdzie było miejsce, teraz muszę je poprzesadzać i uporządkować. Zawsze chciałam mieć żywopłot ze świerków, ale moja działka jest 10x mniejsza .....więc mogę tylko pomarzyć. Kupujesz roślinki przez allegro czy może w jakiejś szkółce internetowej. Ja przez allegro w 2011r kupiłam drzewka owocowe i maliny bardzo jestem zadowolona wszystko się ładnie przyjęło, Teraz zastanawiam się nad zakupem sadzonek bukszpanu.
____________________
Pozdrawiam Aśka
yeterelinka 06:46, 22 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
U mnie tez jest utrudniony dostęp do szkółki.Albo jest za daleko,albo nie posiadają w sprzedaży tej rośliny.Więc także kupuje na alegro i jak do tej pory nie żałowałam.Byłam bardzo zadowolona.Sadzonki świerka srebrnego zamówiłam na alegro.Firma ma dobre komentarze i ludzie są zadowoleni.Czasami strach, wiadomo,ale jeszcze się nie zawiodłam.
____________________
Ogrodowy bałagan
Gosiniak 22:24, 22 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
yeterelinka napisał(a)
Jeszcze jedno znalazłam ale w trakcie remontu domu



więc jeszcze nie ma porządnego wejścia

A ja się czuję u Ciebie jak u siebie, bo numer domku ten sam, obym się nie pomyliła
Masz przepiękną dużą działkę, trawkę i trochę rabatek, nawet plac zabaw dla dzieci. Na wszystko potrzeba czasu, tym bardziej że duża działka, będziesz miała pięknie, bo zapał i chęci widać a to już jest gwarancją ślicznego ogrodu. Pozdrawiam i będę do Ciebie na pewno zaglądać
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
yeterelinka 18:31, 23 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Dzięki za odwiedziny.ZapraszamJa do ciebie też zaglądam.Masz juz tak wszystko poukładane.Oby jakoś do marca.Dobrze,że czas szybko leci,bo w domu juz wysiedzieć nie mogę..Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 09:05, 02 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Witam.

Mam do was pytanie

Bardzo mi się podoba kocimiętka,i nie wiem czy kupić nasiona i ją posiać do skrzynki,czy może bezpośrednio go gruntu?,a może lepiej kupić sadzonki.Nie mam tu żadnego doświadczenia.Lawendę kiedyś próbowałam wysiać,ale z 2-opakowań,wyszło mi 8 marnych sztuk....więc kupilam sadzonki i bardzo ładnie rozrosła się w gruncie.
____________________
Ogrodowy bałagan
Zeta 10:35, 02 lut 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Ja miałam kocimiętkę ...ale kupione sadzonki pięknie się rozkrzewiły.....z sianiem nie bardzi mi wychodzi wiec nie poradzę. sadzoneczki które kupiłam malusie były ale rosna szalenie jak i lawenda ...też kupiłam malusią....a pod koniec sezonu zagłuszyła wszystko mysle że sadzonki pewniejsze bo z siania może nic nie wyjść
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
margi 21:34, 04 lut 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Ja także zostawiam ślad,bardzo mi się podoba
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Dzidka 22:25, 04 lut 2013


Dołączył: 27 lip 2010
Posty: 2975
yeterelinka napisał(a)
Dalsza część staw i w lewo także do zagospodarowania

[


Wespół z tak pracowitą pomocnicą na pewno zagospodarujesz cały teren .
____________________
Dzidka - To właśnie tu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies