Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

yeterelinka 07:36, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
i chyba tak zrobie.Świerk szybko rośnie,ewentualnie ominę ten zaułek gdzie rośnie sąsiadów świerk i coś innego posadzę.Dzięki Renatko,za pomoc.
____________________
Ogrodowy bałagan
Ewa4 07:39, 15 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Podglądam choć nie zawsze zostawiam ślad.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
renatamama3 07:44, 15 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
A kiedy realizacja?.Ja jak patrzę przez okno to wydaje mi się ,że to początek zimy a nie koniec.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 09:51, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
myślę,że już pod koniec marca,bo zima nie odpuszcza.Drzewka już teraz zamówie.Myśle też ,żeby kupić kilka sztuk świerka serbskiego ,jest ładny.Najpierw muszę upewnić się,czy to będzie funkcjonalne.Nie chcę za dużo cienia mieć w ogrodzie.Szczerze myslałam,że tutaj więcej uzyskam rad fachowej pomocy.No nic jak dalej nie będę pewna swojego planu to zlecę osobie,która się na tym zna.

a ty Renatko,dużo masz do obsadzenia?
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 09:56, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Ewa4 napisał(a)
Podglądam choć nie zawsze zostawiam ślad.Pozdrawiam



Dzięki Ewa Mam wrażenie,że do mnie zagląda z 5 osób,z tego 3 coś napiszą.

fajnie,że odwiedzasz..
____________________
Ogrodowy bałagan
Edi00 11:29, 15 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Ja też mam podobne wrażenie, ale się nie zrażam...może z czasem to sie jakoś rozkręci
Wiekszość sie już zna troche czasu, spotkali sie ze soba kilka razy a to wiąże
My jesteśmy NOWI i to chyba normalne, że tak troszke poza marginesem.
Ja mam taki sposó: jak zadam pytanie i zostaje ono bez odpowiedzi, to po prostu biegam po innych wątkach i szukam czegoś podobnego

A o świerku serbskim wszyscy tu mają bardzo dobre zdanie i ja też w tym roku go troszke posadzę i troszkę grabu też posadzę tzn. jedną stronę ogrodu nim obsadzę

____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
renatamama3 14:50, 15 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Świerkami to tak ok 25 metrów ,czekam ,jak się ociepli i M wmuruje słupki i powiesi siatkę ,chce zasadzić blisko ogrodzenia ,żeby zrobiły ładny żywopłot ,a roślinki przed przyszłymi świerkami mam posadzone sadziłam jesienią na połowie są 2 bergerysy pillar ,trawy zeberki ,azalia i 2 rododendrony i wrzosy taka kwaśno lubna rabata a 2 część hosty,bergenie ,żurawki i trawy i brzozy.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 14:50, 15 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
A w jakim stylu chcesz ogród?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 15:04, 15 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Chcę taki żywopłocik zrobić ,bo mam gapiów .Zdjęcie od iwony
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 15:15, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Edi00 napisał(a)
Ja też mam podobne wrażenie, ale się nie zrażam...może z czasem to sie jakoś rozkręci
Wiekszość sie już zna troche czasu, spotkali sie ze soba kilka razy a to wiąże
My jesteśmy NOWI i to chyba normalne, że tak troszke poza marginesem.
Ja mam taki sposó: jak zadam pytanie i zostaje ono bez odpowiedzi, to po prostu biegam po innych wątkach i szukam czegoś podobnego

A o świerku serbskim wszyscy tu mają bardzo dobre zdanie i ja też w tym roku go troszke posadzę i troszkę grabu też posadzę tzn. jedną stronę ogrodu nim obsadzę



Ja mam czasami wrażenie,że bloga pisze sama dla siebie...

Świerk serbski jest piękny,ale b.wysoki,nie wiem jak jest z jodłą kaukaską do jakiego wzrostu rośnie.Oglądaliście w sobotę odcinek Maja w ogrodzie?Zakochałam się Mam w sumie te same pole do popisu i coś podobnego chciałabym mieć w swoim ogrodzie.

Grab mam,jest ładny,ale już nie jest zimozielony.
____________________
Ogrodowy bałagan
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies