Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

Enya73 15:24, 15 mar 2013


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Wow, jaki potencjał Wspaniała działka Życzę powodzenia na wiosnę I jeśli mogę coś doradzić, to nie robiłabym warzywnika przy stawie, ale może to zdjęcie daje takie złudzenie przybliżenia.Musiałabyś wrzucić zdjęcie z góry lub chociaż plan zagospodarowania z projektu.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
yeterelinka 16:11, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Renatko-super pomysł z tym świerkiem.Bardzo ładnie to wygląda.Ja też nie chcę widowiska sąsiadów,chociaż czasami bywa takie oko potrzebne.


chyba przekonałaś mnie do świerkaTez mam ziemie kwaśną.Pełno skrzypu rośnie
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 16:15, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Enya73 napisał(a)
Wow, jaki potencjał Wspaniała działka Życzę powodzenia na wiosnę I jeśli mogę coś doradzić, to nie robiłabym warzywnika przy stawie, ale może to zdjęcie daje takie złudzenie przybliżenia.Musiałabyś wrzucić zdjęcie z góry lub chociaż plan zagospodarowania z projektu.
Pozdrawiam serdecznie



Dobrze zrobie zdjęcie z góry,zaraz pobiegne na poddasze i cykne

warzywnik jest kawałek od stawu.Może tak wyglada Na jedno jest to dobre,bo blisko woda i podlewamy pompą,no nic sama zobaczysz jak wstawie zdjęcie.
Dziekuje
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 16:51, 15 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Sąsiedzi to małe piwo jednego mam blisko a reszta ponad 100 metrów ,jednym sąsiadem jest las i tu jest problem ,chodzą spacerują ludzie a potem gadają po wsi np.obgadują mój kompostownik ,mam kuku wiesz gdzie bo mam takie ustrojstwo ,oni gałęzie i trawę po koszeniu wywożą do lasu, zgłosiłam sołtysce przyszła popatrzyła za tydzień powiesiła kartkę teren monitorowany i tyle a chaszcze i śmieci dalej w lesie.

Ja do Serbów nie pajam miłością ładne są ale nie lubię ich kolorów ,i są dość kujące, wolę naturalne .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 18:20, 15 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106


no to faktycznie.Ja mam tylko jednego sąsiada i moich rodziców za lasem ,reszta pół km dalej.Współczuje z tymi śmieciami.U nas też pełno w lesie puszek,butelek,nawet starą lodówkę widziałam.Na szczęście nie u mnie bo to mój lasek,więc nikt nie wchodzi,

pokazuje zdjęcia


to zaznaczone na czerwono to będą schody z podkł. kolejowych



za garażem też jest nasza ziemia,dlatego chcę się odgrodzić,a kiedyś te działki dzieciom podzielić



____________________
Ogrodowy bałagan
Edi00 07:48, 28 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Wesołych, spokojnych świat

____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
renatamama3 21:30, 10 kwi 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Hej co tu tak cicho ,,czyżby prace wiosenne ,Cię pochłoneły?
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies