Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

anna_g 23:28, 04 lut 2013


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Witaj, świetny placyk zabaw dla dzieciaków - mają raj Ty też będziesz swój miała w takim miejscu Pozdrawiam
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
yeterelinka 12:59, 05 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Dziękuje za miłe słowa.No własnie kiedyś próbowałam wysiać i nic z tego nie było.Wczoraj kupiłam dzwonek ogrodowy o pełnych kwiatach,ostróżkę trwałą,naparstnicę i wziełam tej kocimietki,więc zobaczymy co wyjdzie.U nas w szkółkach rosliny są bardzo drogie.Mała pęcherznica kosztuje 16 zł,troszkę przesadzili,więc zakupie rośliny już u sprawdzonego sprzedawcy na alegro.Tam są już od 3 zł.Poniewaz mieszkam blisko granicy mają ceny typowe dla Niemców,a nie dla Polaków...szkoda.Kocimietka kosztuje w doniczce 18 zł .Nie wiem może ja przesadzam,może są takie ceny,ale jak je porównałam ze sprzedażą wysyłkową to jest bardzo drogo.

Pozdrawiam wszystkie ogrodoholiczki
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 13:13, 05 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
a o to moje ptaszyny,które przychodzą codziennie na jedzonko



____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 13:15, 05 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Znacie może jakieś dobre sposoby na kreta?Walczymy z nim już od października i dziada wygonić nie możemy.Chyba już wszystko zostało wypróbowane.Nawet pod rącznikiem kanał wykopał,więc chyba nie straszna jest mu ta roślina.
____________________
Ogrodowy bałagan
Ginger 01:31, 14 lut 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
yeterelinka napisał(a)
Znacie może jakieś dobre sposoby na kreta?Walczymy z nim już od października i dziada wygonić nie możemy.Chyba już wszystko zostało wypróbowane.Nawet pod rącznikiem kanał wykopał,więc chyba nie straszna jest mu ta roślina.


Witam, teren godny podziwu , a kreta trzeba polubić bo sympatyczniejszy niż nornica ,a na serio ja mam odstraszacz na krety na baterie do kupienia na allegro albo w LM u mnie działa.
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
renatamama3 08:12, 14 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam u ciebie.Ale masz terenu ,kiedyś będzie super .U mnie kocimiętka po 3 zł ,pęcherznice ,krzewuszki,pięciorniki 5-6 zł.Kocimiętka szybko się rozrasta więc kup sadzonki .Na szybki efekt polecam ci też ,szałwie omszoną ,kupiłam na wiosnę 6 sadzonek ,pięknie zakwitła latem zostawiłam do przekwitnięci kwiatostany ,zebrałam nasionka ,troszkę spadło i sama rozsada się zrobiła (7 sztuk),szybko ,też rozrasta się wiesiołek ,tojeść kropkowana -żółte jak planujesz .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
renatamama3 08:15, 14 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Gość ,drobiowych masz super ,bałwankowi mojego synka ,sarenka zjadła nos (marchewkę) ,takim mam gości.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
beata0109 08:55, 14 lut 2013


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 256
yeterelinka napisał(a)
Dziękuje za miłe słowa.No własnie kiedyś próbowałam wysiać i nic z tego nie było.Wczoraj kupiłam dzwonek ogrodowy o pełnych kwiatach,ostróżkę trwałą,naparstnicę i wziełam tej kocimietki,więc zobaczymy co wyjdzie.U nas w szkółkach rosliny są bardzo drogie.Mała pęcherznica kosztuje 16 zł,troszkę przesadzili,więc zakupie rośliny już u sprawdzonego sprzedawcy na alegro.Tam są już od 3 zł.Poniewaz mieszkam blisko granicy mają ceny typowe dla Niemców,a nie dla Polaków...szkoda.Kocimietka kosztuje w doniczce 18 zł .Nie wiem może ja przesadzam,może są takie ceny,ale jak je porównałam ze sprzedażą wysyłkową to jest bardzo drogo.

Pozdrawiam wszystkie ogrodoholiczki


Witaj wpadłam się przywitać i podziwiam ogród
Bywasz czasami w GW ? W Wawrowie jest szkółka i mają bardzo duży wybór roślin i kwiatów ceny o połowę mniejsze niż u Ciebie. To komples ogrodniczy"Świat roślin"w tym małe zoo i restauracja"Farma Wawrzyńca" . Moje córki uwielbiają tam jezdzić
http://www.porajgorzow.pl/pl/article/140-.html

Od kilku lat jezdzimy na woodstock ale śpimy w vanie za tesco. Nie jesteśmy jedyni, takie emeryckie mini pole namiotowe. Mimo że uwielbiam taki rodzaj muzyki nie dałabym rady spędzić na polu woodstockowym całej doby
____________________
Nostalgiczny ogródek shabby chic
yeterelinka 06:40, 15 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
Witam u ciebie.Ale masz terenu ,kiedyś będzie super .U mnie kocimiętka po 3 zł ,pęcherznice ,krzewuszki,pięciorniki 5-6 zł.Kocimiętka szybko się rozrasta więc kup sadzonki .Na szybki efekt polecam ci też ,szałwie omszoną ,kupiłam na wiosnę 6 sadzonek ,pięknie zakwitła latem zostawiłam do przekwitnięci kwiatostany ,zebrałam nasionka ,troszkę spadło i sama rozsada się zrobiła (7 sztuk),szybko ,też rozrasta się wiesiołek ,tojeść kropkowana -żółte jak planujesz .


Witaj.Faktycznie tanie u Ciebie roślinki.U nas cena jest stanowczo za wysoka.Pięciornik kosztuje 11 zł,a kiedyś na alegro kupiłam za 5 zł i naprawdę zadowolona byłam z sadzonki.Daleko mam do szkółek typowo ogrodniczych i leśnych,dlatego wspieram się aukcjami internetowymi.Jak narazie jestem zadowolona.Teraz pozamawiałam ok 60 sztuk różnych roślin na skarpę.Mam nadzieję,ze także będę zadowolona.W obecnej chwili walczę ze skarpą w ogrodzie.Wczoraj usuneli mi krzaki owocowe,które tam przeszkadzały;porzeczki,agrest(przesadziliśmy w inne miejsce,bo ziemia nie była zamarznięta.Musieli je wyrwać wyciagarką,bo ręcznie nie dało rady.Zima nie zima siedzimy w skarpie
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 06:48, 15 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
beata0109 napisał(a)

Dziękuje za miłe słowa.No własnie kiedyś próbowałam wysiać i nic z tego nie było.Wczoraj kupiłam dzwonek ogrodowy o pełnych kwiatach,ostróżkę trwałą,naparstnicę i wziełam tej kocimietki,więc zobaczymy co wyjdzie.U nas w szkółkach rosliny są bardzo drogie.Mała pęcherznica kosztuje 16 zł,troszkę przesadzili,więc zakupie rośliny już u sprawdzonego sprzedawcy na alegro.Tam są już od 3 zł.Poniewaz mieszkam blisko granicy mają ceny typowe dla Niemców,a nie dla Polaków...szkoda.Kocimietka kosztuje w doniczce 18 zł .Nie wiem może ja przesadzam,może są takie ceny,ale jak je porównałam ze sprzedażą wysyłkową to jest bardzo drogo.

Pozdrawiam wszystkie ogrodoholiczki


Witaj wpadłam się przywitać i podziwiam ogród
Bywasz czasami w GW ? W Wawrowie jest szkółka i mają bardzo duży wybór roślin i kwiatów ceny o połowę mniejsze niż u Ciebie. To komples ogrodniczy"Świat roślin"w tym małe zoo i restauracja"Farma Wawrzyńca" . Moje córki uwielbiają tam jezdzić
http://www.porajgorzow.pl/pl/article/140-.html

Od kilku lat jezdzimy na woodstock ale śpimy w vanie za tesco. Nie jesteśmy jedyni, takie emeryckie mini pole namiotowe. Mimo że uwielbiam taki rodzaj muzyki nie dałabym rady spędzić na polu woodstockowym całej doby


Witaj.Wczesniej mieszkałam w Gorzowie.Teraz tam wynajmuje mieszkanie.Czasami nawiedzam Gorzów.Muszę odwiedzić szkółkę o której piszesz.W sumie to parę km tylko.Jest jeszcze jedna szkóła ogrodnicza w Łupowie.Kupiłam tam parę drzewek,ale włascicielka tak przemądrzała,że nie lubie tam jezdzić.
A co do woodstocku,to w wakacje mam go dość,bo u nas tak strasznie dudni!Scena skierowana jest w stronę mojego domu-więc mamy b.głośno i wesoło
____________________
Ogrodowy bałagan
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies