Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

yeterelinka 23:10, 15 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
Tak mam skarpę ,podnieśliśmy dom powyżej terenu i musieliśmy obsypać fundamenty i powstała skarpa .Wiosną tamtego roku były początki obsadzania.większość to byliny .



o to super Czyli już wszystko masz ze skarpą zrobione? Można gdzieś podglądnąć?
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 19:44, 16 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Nie nie wszystko bo to początki w tamtym roku to była pierwsza wiosna w ogrodzie a kiedy będzie koniec sama jestem ciekawa,bo w planach mam puścić ,ze skarpy wodospad i kończyć nasadzenie .
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 13:54, 17 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
Nie nie wszystko bo to początki w tamtym roku to była pierwsza wiosna w ogrodzie a kiedy będzie koniec sama jestem ciekawa,bo w planach mam puścić ,ze skarpy wodospad i kończyć nasadzenie .



Sama jestem ciekawa jak to będzie u ciebie wyglądać U mnie skarpa narazie zakończona . Było dużo pracy i odchwaszczania .Teraz będzie kolej na rośliny, ale to już w marcu . Mam zamiar zrobić wielki ogród - drzewek i roślin ozdobnych no i oczywiście schody jak najbardziej naturalne z podkładów kolejowych. Teraz odpoczywam,bo praca w ogrodzie w lutym dała mi porządnie po kościach.Czuję się połamana i obolała.
____________________
Ogrodowy bałagan
renatamama3 22:11, 17 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Też mam schody ,zrobione w 2 miejscach z resztek z więźby ,może trochę przetrwa a później wymienię na te kamienne imitujące drewno.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Magda70 22:17, 17 lut 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Szalona kobieta...Ty już w ogrodzie działasz????
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
yeterelinka 08:30, 18 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Magda70 napisał(a)
Szalona kobieta...Ty już w ogrodzie działasz????


cały luty urzędowałam w ogrodzie,przy temperaturze -1,ale teraz już mam spokój.Skarpa oko cieszy,jest podsypana,spulchniona,wyrównana,porzeczki poprzesadzane,jak się przyjmą to będą a jak nie to trudno.Mata na chwasty rozciagnięta-Nie podoba mi się ten pomysł,bo czytałam wasze posty,że strata pieniędzy,smród itp.....,ale ja inaczej sobie nie poradzę.Jeszcze brałam pod uwagę to,ze u nas są silne wiatry i pomysł z gazetami,tekturami odpada.W sierpniu wiatr porwał nam domek ogrodowy i trampolinę więlką dla dzieci.....więc u nas wieje mocno.Wszystko momentalnie także zarasta i dodatkowo wchodzenie na skarpę i pielenie chwastów,by ją ciągle osłabiało i musiałabym ją cały czas podsypywać to jest także dodatkowa praca.
____________________
Ogrodowy bałagan
Ewa4 16:54, 21 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witam.
Nie no z takim małym areałem sama dasz radę a co tam to tylko hektar.no ale poważnie jak sama masz to robić to wielki szacunek ja mam 30 ar.i mnustwo pracy więc nie dziwię się że już w lutym zaczynasz sezon będę Cię odwiedzać na tych hektarach powodzenia
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
yeterelinka 13:36, 22 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Ewa4 napisał(a)
Witam.
Nie no z takim małym areałem sama dasz radę a co tam to tylko hektar.no ale poważnie jak sama masz to robić to wielki szacunek ja mam 30 ar.i mnustwo pracy więc nie dziwię się że już w lutym zaczynasz sezon będę Cię odwiedzać na tych hektarach powodzenia [/quote


Dziękuje Ewa,że wpadłaś mnie odwiedzić


Ogród w sumie sama robię dla siebie,i cięszę się,że mój chłopina nie ingeruje w moją pracę i pomysły.

Wiosną wstawię kilka fotek jak to wszystko ogarnę,chociaż muszę przyznać szczerze,że jest to forum jak dla mnie dość ,,trudne,,no cóż może dlatego,że jestem tu nowa...

____________________
Ogrodowy bałagan
gajola 16:59, 26 lut 2013


Dołączył: 06 lut 2013
Posty: 57
Witaj|)
przepraszam że nie odpisywałam ale jestem zielona w po ruszaniu się w programie te kamienie to na razie płytki chodnikowe na podkładach kolejowych jak już wszystko rozplanuję to chciałabym kamienie a mam ich nie mało zobaczymy
Pozdrawiam

____________________
gajola - Pod górkę, platformisko - oj co to będzie
Ewa4 18:12, 26 lut 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj.
no to nie lada wyzwanie obrobić hektar no no ale powoli ogarniesz bo widzę że pracowita kobita z Ciebie i bardzo chcesz a to dużo.będe kibicowac .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies