Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

renatamama3 18:28, 26 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ja mam matę tam gdzie thuje ,bo sadziliśmy je 2 lata temu takie malutki 25 cm i bałam się ,że je chwasty szybko zagłuszą ,w tym roku matę ściągamy bo thujki ładnie urosły .Wydaje mi się ,że nie ciekawie będzie z tą matą wyglądać bo będzie ją widać ,a korą raczej nie przykryjesz,bo spadnie może lepiej posadzić rośliny zadarniające np. ładnie wyglądający i szybko się rozrastające floksy płożące.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 11:59, 28 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
Ja mam matę tam gdzie thuje ,bo sadziliśmy je 2 lata temu takie malutki 25 cm i bałam się ,że je chwasty szybko zagłuszą ,w tym roku matę ściągamy bo thujki ładnie urosły .Wydaje mi się ,że nie ciekawie będzie z tą matą wyglądać bo będzie ją widać ,a korą raczej nie przykryjesz,bo spadnie może lepiej posadzić rośliny zadarniające np. ładnie wyglądający i szybko się rozrastające floksy płożące.



mata też mi się nie widzi ....ale nie obrobie tego za jednym zamachem -nie dam rady .Wiem,że kiedyś ją ściągne napewno,jednak muszę poczekać niech mi troszkę roślinki podrosną będę też je dosadzać,żeby było ich więcej.Zrobie wielkie dziury,aby mogły się dobrze ukorzenić .To też jest kwestia finansowa,ponieważ rośliny kosztują,a ja mam sporo do obsadzenia.


Dzisiaj mi przyszły rośliny ponad 50 sztuk.

Nie spodziewałam się,że będą tak zdrowe i ładne ukorzenione.

Zaraz idę je posadzić

Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 12:15, 28 lut 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
a floksy faktycznie piękne - kupie
____________________
Ogrodowy bałagan
grazyna 12:23, 28 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
quote=yeterelinka napisał(a)]


Dzisiaj mi przyszły rośliny ponad 50 sztuk.
Nie spodziewałam się,że będą tak zdrowe i ładne ukorzenione.
/quote]


Zdradź z jakiego sklepu ? Jak takie ładne
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
renatamama3 13:11, 28 lut 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Floksy są śliczne ,polecam też ubiorek wiecznie zielony ,smalgliczkę ,gęsiówkę kaukaską ładne i szybko się rozrasta .Jak posadzisz pokaż efekt ,ja dziś też troszkę pracuje w ogrodzie bo śliczne słonko .Pozdrawia

____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
yeterelinka 05:57, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
grazyna napisał(a)
quote=yeterelinka napisał(a)]


Dzisiaj mi przyszły rośliny ponad 50 sztuk.
Nie spodziewałam się,że będą tak zdrowe i ładne ukorzenione.
/quote]


Zdradź z jakiego sklepu ? Jak takie ładne


Witam Grażynko.Kupiłam je na aukcji internetowej mam dwie zaufane osoby,jak będziesz chciała podeśle linki do nich,bo nie wszyscy lubią kupować przez alegro. Ja jestem bardzo zadowolona

nie wiem czy tu mogę podać nazwę,czy na priv wysłać.
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 06:02, 01 mar 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
renatamama3 napisał(a)
Floksy są śliczne ,polecam też ubiorek wiecznie zielony ,smalgliczkę ,gęsiówkę kaukaską ładne i szybko się rozrasta .Jak posadzisz pokaż efekt ,ja dziś też troszkę pracuje w ogrodzie bo śliczne słonko .Pozdrawia




U mnie jeszcze nie posadzone,bo mój m,wczoraj musiał pilnie wyjechać ,a ja zostałam sama z dziecmi.Dzisiaj może posadzę jak wrócę od lekarza z córką,o ile mama moja przyjdzie z nimi posiedzieć,bo ta starsza córka jest chora

u nas powiewa wiosną
____________________
Ogrodowy bałagan
Ewa4 06:43, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pozdrawiam i słoneczka życzę .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
renatamama3 07:23, 01 mar 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
U mnie wczoraj było pięknie ,posprzątałam ,w ogrodzie ,nazbierałam taczkę liści ,trawy ,rączki czuję.Młodzi jak przyszli ,ze szkoły od razu zauważyli ,że było sprzątanko ogrodowe.
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
grazyna 09:33, 01 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
yeterelinka napisał(a)

nie wiem czy tu mogę podać nazwę,czy na priv wysłać.


Skoro jesteś zadowolona to proszę wyślij namiary na priv Ja tez nie wiem czy tutaj można

Serdeczności
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies