Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy bałagan

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy bałagan

Bogdzia 20:24, 19 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Teren piękny , duży , wszystko mozesz zrobic na co masz ochotę. Domek bardzo gustowny i jeszcze do tego staw. Za 10 lat to będzie raj na ziemi. Powodzenia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
yeterelinka 20:35, 19 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
No w sumie racja.Nie mam co marudzić.Już plany dalsze dzisiaj zostały zatwierdzone.Pomogłaś mi Bożenko bradzo w tych drzewkach za to bardzo ci dziękuje .Mąż zaakceptował projekt,więc wiosną ruszamy ostro do pracy.
____________________
Ogrodowy bałagan
yeterelinka 20:41, 19 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Bogdzia napisał(a)
Teren piękny , duży , wszystko mozesz zrobic na co masz ochotę. Domek bardzo gustowny i jeszcze do tego staw. Za 10 lat to będzie raj na ziemi. Powodzenia.



Dziękuje jeszcze raz za wszystkie Wasze rady są mi bardzo potrzebne.Mam już wizję co i jak bedzie wyglądać.Zapewne na efekt będziemy musieli sporo poczekać,ale każdy wzrost roślin nas uszczęsliwia.

Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy bałagan
Bogdzia 20:48, 19 sty 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ciesze się że już plany gotowe , a realizacja w miarę sił i środków na koncie ale pomału wszystko sie uda. Zawsze marzyłam o takim terenie i nawet go mam , bardzo piękny ale nie chcieli dac pozwolenia na budowę wiec kupiliśmy gdzie indziej ,mniejszy i brzydszy , a jak był stan surowy to dali pozwolenie na budowę na tej dużej działce ale już nie chciało nam się od nowa zaczynac . Nie jesteśmy młodzi wiec mamy dużo ograniczeń. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Magda70 20:15, 20 sty 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ale masz gdzie szaleć
Witaj
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
grazyna 22:51, 20 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Serdeczności zasyłam
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
yeterelinka 07:52, 21 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Dziękuje Grażynko

Troszkę się martwię,jak my nazbieramy tyle roślin.W tym roku posadzimy te dla nas najważniejsze,żeby sobie już rosły.Widzę po Iglakach jakie już są wysokie a były sadzone 2 lata temu i miały wzrost 1,10,a teraz ok 2- metrów .Nie wszystkie tak pięknie rosną.
Pozdrawiam Serdecznie.
____________________
Ogrodowy bałagan
zawitka 08:43, 21 sty 2013


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14003
Witaj Domek piękny teren uprzątnięty nie martw się że zabraknie roślinek jeszcze trochę sama będziesz siała i mnożyła roślinki Jak masz choć jedną tuję to starszą to na wiosnę utnij gałązek kup ukorzeniacz do zdrewniałych roślin .Poszukaj miejsca zacieninego i blisko wody żeby podlewać wsadz te gałązki i niech rosną .jak wsadzisz 50 szy to przy podlewanie 80 procent się ukorzeni .Będziesz miała satysfakcje że to Twoje a ile radości Pozdrawiam serdecznie i głowa do góry Hej
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
yeterelinka 10:33, 21 sty 2013


Dołączył: 03 lip 2012
Posty: 106
Kiedyś próbowałam je ukorzenić.Wujek powiedział,żebym nakryła je gazetą i ją zraszała.Tak zrobiłam.Jak wyjechałam na wczasy to wszystkie poschły,chociaż je podlałam.W tym roku jeszcze raz będę próbować.Może się uda w końcu.
____________________
Ogrodowy bałagan
Edi00 11:31, 21 sty 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Witaj
Cieszę się, że znalazł sie forum taki sam nowicjusz jak ja Razem będzie nam raźniej!
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies