Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

zoja 22:48, 11 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
piękne - wszystkie!
świetnie rozumiem, że nie ciągnie Cię na razie do netu jak tak super się bawisz
cuda tworzysz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
JoannA 23:00, 11 lut 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Świetnie ten szlagmetal wyszedł.
Robiłaś już ornamenty Haniu? Ja wczoraj zrobiłam parę na próbę i nawet nieźle idzie Będę robiła małe jajeczka z ornametami, ciekawe jak mi wyjdą
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Anabell 23:41, 11 lut 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
paniprzyroda napisał(a)
Ja też jestem szczęśliwa, że Ci się udało Brawo Ty!


Mariola jak zobaczyłam u Ciebie i Gabrysi bombkowanie, zaraz chciałam nauczyć się, nie wierzyłam że może mi się udać.
Gabrysia podesłała link, Ty wskazałaś gdzie zakupić, potem szło, wyszukałam następne.
Wszystkie terminy, nazwy były mi całkiem obce.
Teraz przyuczam się do dekupage. Wychodzi że jestem b. zaborcza na techniki wykonania.
To z nudów zimowych.
Dziękuję
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:47, 11 lut 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
zoja napisał(a)
piękne - wszystkie!
świetnie rozumiem, że nie ciągnie Cię na razie do netu jak tak super się bawisz
cuda tworzysz


Zoja a dziś robiłam cekinowe jajeczka i myślałam o Twoich bombkach w ubiegłym roku robionych przez Ciebie ile szpilek zakupiłaś.
a tej zimy dłubiesz biżuterię cudowną.
ile cierpliwości masz
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 00:03, 12 lut 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
JoannA napisał(a)
Świetnie ten szlagmetal wyszedł.
Robiłaś już ornamenty Haniu? Ja wczoraj zrobiłam parę na próbę i nawet nieźle idzie Będę robiła małe jajeczka z ornametami, ciekawe jak mi wyjdą


Asiu zacznę w tym tygodniu, ciągle czasu za mało, zapominałam kupić maleńki klej, już mam.
Czas wykończyć co mam zrobione.
Też mam zrobić szlagmetalem jedno jajo akrylowe a jeszcze nie wysłałam zamówienia.
Mam styropianowe ale szkoda pracy, źle wyglądają.

Zrobiłam 3 szt styropianowych medalionów i nakleję widoczki by mało było widać powierzchni.

Wiem, że dobrze Ci wyjdą jajeczka.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zoja 06:48, 12 lut 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Anabell napisał(a)


Zoja a dziś robiłam cekinowe jajeczka i myślałam o Twoich bombkach w ubiegłym roku robionych przez Ciebie ile szpilek zakupiłaś.
a tej zimy dłubiesz biżuterię cudowną.
ile cierpliwości masz


Moje styropianowe jajeczka leza wysoko na szafie - czekaja na natchnienie te ktore zrobilam dwa lata temu wciaz ladne, a ja w czasie Wielkanocy stawiam na zywe kwiaty

Z tej mojej cierpliwosci to niecierpliwosc wychodzi - zanim skoncze pare kolczykow to juz inny wzor mi po glowie chodzi i 'wkurzam sie' ze jeszcze ten musze dokonczyc ale jestem twarda - dopoki nie skoncze nie tykam nowego

____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Agania 09:11, 12 lut 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękne ozdoby podziwiam, ja dopiero zacznę gromadzić materiał, ja mam tak, że nie nadążam za pozostałymi w rękodzieła czynach

W kwiatach przepadłam....bo bardzo tęsknię za wiosną i kolorami. Wiankowanie i bukieciarstwo jako laik sobie teraz wymyśliłam...zrobiłam Haniu kilka fotek
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Pszczelarnia 12:00, 12 lut 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Haniu, 11 obrusów uszyłam. Ale to najłatwiejsze. Za chwileczkę przejdę do wszywania zamków do poduszek ozdobnych.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 12:01, 12 lut 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Anabell napisał(a)


Gabrysiu ! wiesz jaka duma jestem że wyszło.


Wyszło szałowo! I od razu hurtowo. Masz Haniu, i zapał i talent!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Anabell 23:27, 13 lut 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Agania napisał(a)
Piękne ozdoby podziwiam, ja dopiero zacznę gromadzić materiał, ja mam tak, że nie nadążam za pozostałymi w rękodzieła czynach

W kwiatach przepadłam....bo bardzo tęsknię za wiosną i kolorami. Wiankowanie i bukieciarstwo jako laik sobie teraz wymyśliłam...zrobiłam Haniu kilka fotek


Aganiu!
jak już zgromadzisz wszystko, przyjdą chęci, filmiki na yutube pomogą w wykonaniu i zacznie Cię nakręcać.
Ja przez trzy kolejne lata spisywałam w zeszycie dodatki do wyrobów, jak przyszłą wiosna praca w ogrodzie, wszystko poszło w zapomnienie.
Jesienią w tym roku zaczęłam i tak mnie kręci.

Widziałam u Ciebie wianki na bogato, tak lubię, są prześliczne.

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies