Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Żywopłotki cisowe.

Pokaż wątki Pokaż posty

Żywopłotki cisowe.

danuta_szwajcer 09:27, 26 lut 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Anabell napisał(a)
Ja dalej mam zapał do robienia jaj, ale nie dam rady wyrobić zakupionych wstążeczek, brakuje jajek.

Dziś owinęłam z jednego krążka w łososiowym kolorze 32 m, jajo 12 i 10 cm i 6 mniejszych. dekorowanie dłużej schodzi.




Duże jajka miały być obciągnięte wstążeczką a dół zrobiony metoda karczocha, oczywiście z rozpędu dekorowania zapomniałam.




Pięknie Ci to wychodzi Gratukuje zdolności i cierpliwości Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
gobasia 11:18, 26 lut 2018


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Haniu ale działasz artystycznie....Zima prędzej Ci zleci
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Milka 11:22, 26 lut 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Haniu, Tys kobieta wielu talentów, ale powiem ci szczerze, wyczułam to od razu, przy pierwszym spotkaniu
Podziwiam te cudeńka, bo to kupa pracy, oczy się męczą, tyle tu detali i finezji
Ja to jakaś leniwa się pod tym względem zrobiłam, może mi minie, ale póki co, tylko ogrodowo lenia nie miałam
A i na ogrodzie masz cudów pełno, tyle cebulowych przechowujesz i dalii, siejesz, no po prostu wzór do naśladowania, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
mira 21:15, 26 lut 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Haniu dziś zaglądałam do dalii jak zimują - te karpy z okrągłymi ziemniaczkami lepiej wyglądają niż te podłużne.
Myszy się w garażu zalęgły i ...za karpy się nie zabrały a podjadły mi wstążeczki z podpisami

Mam w planie kury - zobaczymy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
zoja 08:56, 08 mar 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Haniu
zaniedbujesz wątek! wszędzie widzę, że piszesz iż zaczęłaś wysiewy a tutaj cisz...
wracaj
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Anabell 22:44, 08 mar 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
danuta_szwajcer napisał(a)


Pięknie Ci to wychodzi Gratukuje zdolności i cierpliwości Pozdrawiam

Danusia
sama sobie się dziwię jak w tym roku ogarnęła mnie cierpliwość.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 22:46, 08 mar 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
gobasia napisał(a)
Haniu ale działasz artystycznie....Zima prędzej Ci zleci


Basiu powtarzam sobie to robota tylko dla emerytów.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 22:54, 08 mar 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Milka napisał(a)
Haniu, Tys kobieta wielu talentów, ale powiem ci szczerze, wyczułam to od razu, przy pierwszym spotkaniu
Podziwiam te cudeńka, bo to kupa pracy, oczy się męczą, tyle tu detali i finezji
Ja to jakaś leniwa się pod tym względem zrobiłam, może mi minie, ale póki co, tylko ogrodowo lenia nie miałam
A i na ogrodzie masz cudów pełno, tyle cebulowych przechowujesz i dalii, siejesz, no po prostu wzór do naśladowania, buziaki


Kochana Irenko

Ja mam co jakiś czas naloty na nowe robótki.
a o Tobie wiem, że ogrodowe zacięcie masz do pielęgnacji i ciągłej rewolucji ogrodowej, a malowanie mebli i innych ozdóbek to też sztuka.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:08, 08 mar 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
mira napisał(a)
Haniu dziś zaglądałam do dalii jak zimują - te karpy z okrągłymi ziemniaczkami lepiej wyglądają niż te podłużne.
Myszy się w garażu zalęgły i ...za karpy się nie zabrały a podjadły mi wstążeczki z podpisami

Mam w planie kury - zobaczymy


Mira
ja też byłam w piwnicy częściej bo mrozy, grzejnik odkręcałam dla bezpiecznego przechowania, choć wydaje mi się nie potrzebnie.
Sprawdzałam bulwy dobrze wyglądają, niektóre cieńsze trochę wysuszone.
W następnym tygodniu pokropię je wodą.
Mysz nie mam, ciągle sprawdzam i podsypuję truciznę w jednym rogu dla sprawdzenia.

Kto wie czy kiedyś nie poproszę was o wykrój na kurki, jaja już mam to i kury potrzebne.
choć to nie wiadomo co pierwsze było kura czy jajo

____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Anabell 23:25, 08 mar 2018


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
zoja napisał(a)
Haniu
zaniedbujesz wątek! wszędzie widzę, że piszesz iż zaczęłaś wysiewy a tutaj cisz...
wracaj


Zoja tak mi wychodzi, zawzięcie dalej coś wykonuję raz jaja i na zmianę bombki, to wymalować, czy nakleić. wykończam zaczęte i końca nie widać.

ale wczoraj wysiałam trawkę Purple Mayesty, stipę, moje zebrane Little Bunny i Hameln żółtą. Pomieszane nasionka razem bo jak zbierałam, pomyliło mi się ze to inne jeszcze były.
Szałwię omączoną jednoroczną
Heliotrop
cleome
a dziś następne rudbekię Cherry, pomarańczową podwójna od Basi-Gobasi
dziś przyszła od Legutki jeżówka biała.
Planuje w następnym tygodniu coś jeszcze wysiać w zimnej mnożarce.

Pomidorki planuję ok 15 marca.
sezon zaczęty.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies