Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgnieszkaW 19:29, 08 maj 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Piękne i Twoje lasy, i ogród, i nspiracje zamkowe, i zdjęcia. Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AgataBC 19:54, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Super Agnieszko, że znów zajrzałaś, to i ja do Ciebie pędzę
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:10, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
część wrzosowiska:





"Betty"dziś się otworzyła:



____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:13, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ten sam tulipan w innym kolorze selektywnym





____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:19, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403


____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
monteverde 01:16, 09 maj 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Cześć dzięki temu, że zajrzałaś do Marka znalazłam Twój ogród i oprócz kwitnących mchów mamy dużo takich samych roślin obejrzałam wszystkie fotki, ładnie masz w ogrodzie, a te lasy jak pisałaś to osobiste Twoje? a grzyby tam są? kiedyś lwią paszczę sama wysiewałam, a teraz też nie pamiętam kiedy gościła w moim ogrodzie tak jak i lewkonia a to przecież takie ładne kwiaty, pozdrawiam aha "leniuch" bardzo ładna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
renatamama3 08:07, 09 maj 2013


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Witam w drugim wątku ,mamy sporo roślinek tych samych ,no i ten las ,jesteśmy szczęściary pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
AgataBC 20:07, 09 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
monteverde napisał(a)
Cześć dzięki temu, że zajrzałaś do Marka znalazłam Twój ogród i oprócz kwitnących mchów mamy dużo takich samych roślin obejrzałam wszystkie fotki, ładnie masz w ogrodzie, a te lasy jak pisałaś to osobiste Twoje? a grzyby tam są? kiedyś lwią paszczę sama wysiewałam, a teraz też nie pamiętam kiedy gościła w moim ogrodzie tak jak i lewkonia a to przecież takie ładne kwiaty, pozdrawiam aha "leniuch" bardzo ładna


Cieszę się, że mamy wiele wspólnego w ogrodzie , lasy moje tak jak okolica moja hehe niestety nie mam lasu, ale traktuje je jak własne grzyby rosną mi na podwórku a w las nie muszę daleko wychodzić, tuż przy drodze- pełno maślaków, podgrzybków, a prawdziwki na górce- też niedaleko. Te lasy łączą dwa powiaty są ogromne i zróżnicowane, a ten wyżlin to się też sam wysiał, ale nie wiem skąd . Oprócz naszego leniucha mamy jeszcze jednego kota, "nadwornego"- Filemona - jest tam na którymś zdjęciu-siedzi na słupku. Dziękuję, jeszcze raz za odwiedzinki u mnie. Pozdrawiam i zapraszam częściej : )
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:09, 09 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
renatamama3 napisał(a)
Witam w drugim wątku ,mamy sporo roślinek tych samych ,no i ten las ,jesteśmy szczęściary pozdrawiam


Co do lasu-całkowicie się zgadzam ! rano koncert ptasi i to niosące się echo budzi tak subtelnie, że chce się, żeby to trwało i trwało
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 20:51, 09 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
nie mogę z tego białego tulipana




a tu znów "Betty" -widać różnicę od wczoraj

____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies