Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród naturalny, pachnący lasem ..

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród naturalny, pachnący lasem ..

AgataBC 09:22, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Dziękuję wszystkim odwiedzającym za zaglądanie do mojego ogródka
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ewalm 09:40, 08 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
Deboro, piękne zdjęcia. Pracownia super! I ten wózek... Muszę pamiętać, zeby do Ciebie zaglądać. : )
Zdjęcie z motylem, które zamieściłaś też u mnie, pozostaje moim ulubionym. : )

W skrzynkach w półcieniu sprawdzą się też niecierpki. Można dobrać albo same białe albo na przykład jakieś bardzo ciemne, żeby podkreśliły fuksje.
____________________
Ogródek na trzy lata
AgataBC 10:27, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Przetacznik napisał(a)
Z prawdziwa przyjemnością patrzę Deboro na to co pokazujesz, ten pąk magnolii i zielonkawy motyl mm.. piękne zdjęcia


z przyjemnością patrzy się również na Twoje zdjęcia
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
AgataBC 10:42, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ewalm napisał(a)
Deboro, piękne zdjęcia. Pracownia super! I ten wózek... Muszę pamiętać, zeby do Ciebie zaglądać. : )
Zdjęcie z motylem, które zamieściłaś też u mnie, pozostaje moim ulubionym. : )

W skrzynkach w półcieniu sprawdzą się też niecierpki. Można dobrać albo same białe albo na przykład jakieś bardzo ciemne, żeby podkreśliły fuksje.


bardzo dziękuję za miłe słowa, naoglądałam się kiedyś zagranicznych blogów(zwłaszcza jednego- wcale nie o wiejskich ogrodach)), były tam takie ogrody dzikie, domy drewniane, albo te angielskie z tym dziwnym tynkiem, szopy, zarośnięte, niby zapomniane, ze starymi narzędziami, doniczkami w nieładzie, cegła, ciasnota, bardzo mi się to podobało, w Polsce wszystko jest dziś za bardzo ułożone, i przewidywalne, książka "Tajemniczy ogród" też wpłynęła na moje myślenie o ogrodzie. Z resztą mój dom i okolica i finanse zmuszają do takiego zorganizowania. Podoba mi się wiele ogrodów, ale nie wszystko przeniosę na mój grajdołek

Bardzo dziękuję za kolejny pomysł na "Skrzynki do półcienia" : ) podejrzewam, że w weekend doniczki zawisną
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
MarekW 18:14, 08 maj 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
Zajrzałem i ja do Twojego magicznego ogrodu Tabliczki bardzo oryginalne ale i pracochłonne Pozdrawiam
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
AgataBC 18:20, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
MarekW napisał(a)
Zajrzałem i ja do Twojego magicznego ogrodu Tabliczki bardzo oryginalne ale i pracochłonne Pozdrawiam


Dziękuję, miło. Tabliczki po zimie wymagają trochę napraw. Powinnam je jednak na zimę chować. Również pozdrawiam.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
MarekW 18:22, 08 maj 2013


Dołączył: 05 lut 2011
Posty: 2338
jak schowasz na zimę to nie wiem czy trafisz na wiosnę z ich umieszczeniem we właściwych miejscach
____________________
Marek - Ogród średniowieczny i nie tylko
AgataBC 18:28, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
spokojnie, trafię nie było ich aż tak dużo, może z 15. Niektóre już nieaktualne bo tych roślin już nie ma nawet. Dziś znalazłam tabliczkę "Wyżlin", a tę roślinę to nie wiem kiedy mój ogród widział. Tabliczki, te z cienia, lepiej się trzymają.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ewalm 18:40, 08 maj 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
debora_abc napisał(a)


Podoba mi się wiele ogrodów, ale nie wszystko przeniosę na mój grajdołek



O, to jest złota myśl.
____________________
Ogródek na trzy lata
AgataBC 18:46, 08 maj 2013


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
ewalm napisał(a)


O, to jest złota myśl.


hehe noo
ps. szukałam dziś moich zdjęć z Holandii, ale coś nie mogę znaleźć, muszę gdzieś na płytach poszukać.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies