Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W kamiennym kręgu od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

W kamiennym kręgu od początku

Ewa4 08:57, 07 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Taki szpaler z iglaków u mnie na końcu działki potrzebny to nie będzie tak wiało może posadze w tym roku połowa działki obsadzona a jeszcze 120 szt mi brak żeby były na całej działcea w wizytówce widziałam ładny kamień z ciurkadełkiem oj cudnie u Ciebie podglądam co jakie duże rośnie co od wiatru osłoni dzięki za foteczki u mnie spoglądam co chwila i doszłam do wniosku że koniecznie wczesną wiosną robie oczko wodne ale co chwila dokładam sobie co musi być w tym roku zrobione że obawiam się iż nie zdążę no ale coś ogarnę do jesieni długo no a to dopiero drugi sezon w tym ogrodzie jak jest trawa i w mniarę ogarnięty teren rok temu robiliśmy trawnik to itak zdążyłam dużo nasadzić a powoli a do celu pozdrawiam ile Twój ogród ma lat?
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
GorAna 11:55, 07 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Przemyślane nasadzenia (w tym żywopłot) nasadziłam w 2000r. Przedtem to był taki wiejski misz-masz; trochę sadu trochę warzywnika. Po posadzeniu żywopłotu sam trawik nabrał klasy Ja jestem zwolenniczką wolnego przemyślanego nasadzania, a i tak po czasie wychodzi szydło z worka i okazuje się, że dana roślina nie spełnia moich oczkiwań Nie przejmuję sie jednak tym i powolutku robię swoje przecież my też się zmieniamy a wraz z nami zmienia się nasz ogrod
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa4 13:03, 07 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No tak masz rację ale fajnie że mogę u Ciebie zobaczyć jaka będzie dana roślina za kilka lat to pomaga mi w planowaniu jak posadzić a iglaki które masz jako żywopłot to w jakich odległościach sadziłas ?
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
GorAna 16:17, 07 mar 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15846
Zrobiłam dzisiaj aktualne zdjęcia dzbanu nad studnią, to koło na studni to zabezpieczenie, żeby nie wpadli mali goście, gdyż cieknąca woda to zawsze fascynująca zabawa
Iglaki w żywopłocie to tuja szmaragd, sadzilam je co 90 cm.

____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Joaska 10:10, 08 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
GorAna napisał(a)
Zrobiłam dzisiaj aktualne zdjęcia dzbanu nad studnią, to koło na studni to zabezpieczenie, żeby nie wpadli mali goście, gdyż cieknąca woda to zawsze fascynująca zabawa
Iglaki w żywopłocie to tuja szmaragd, sadzilam je co 90 cm.


Piękne te dzbany, chyba musze sie wybrac na jakies poszukiwania u mojej babci, może coś fajnego uda mi się wygrzebać.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Milka 10:20, 08 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, przez pomyłkę wpisałam się do wizytówki
Obejrzałam ogród i jak wszyscy jestem zachwycona i nadaję ci tytuł Królowej Tulipanów
4 tys.!!! no juz wiem ile czeka mnie pracy na jesień, aby móc u siebie taki spektakl podziwiać
kamienie też mnie zachwycają i chyba podpowiedziałaś pomysł, mamy na stercie w rogu działki, złożoną całkiem sporą ilość, do tej pory nie było pomysłu co z nimi zrobić
i oczywiście zachwycam się dzbanami, gdzie je kupiłaś?
pozdrawiam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa4 11:15, 08 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
A widzisz ja z przodu też sadziłam tujki szmaragd ale na przemian z żywotnikiem zachodnim co ma zabarwienie łusek złociste i sadziłam tak co metr i nie którzy mówili że za daleko ale ja to tak bardziej pod kątem ozdobnym niż aby był zywopłot ale widze że żle nie zrobiłam tylko te złociste są sporo mniejsze ale jak będę szmaragda przycinac to chyba kiedyś się wyrówna tak myślę a te dzbany to wyjątkowe są a to koło to dawno przykuło moją uwagę i tak się domyślałam że tam woda pod nim no ale teraz to potwierdziłaś i ciekawe rozwiązanie a koło takie M niedawno dostał od znajomego i też nie mam na niego pomysłu pozdrawiam cieplutko i najlepszego z okazji Dnia Kobiet
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
danuta_szwajcer 17:16, 08 mar 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Wszystkiego dobrego pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
KasiaBialofi... 17:26, 08 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Twoje tulipany powalają. Już się nie mogę żeby zobaczyć je w tym sezonie
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
boguslawa_ma... 18:21, 08 mar 2013


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Przyszłam do ciebie z rewizytą,podglądałam jak modelowałaś te iglaki-super
Ja tez lubie kamienie tylko u nas nie ma ,jak gdzieś jedziemy to zawsze pare wrzucamy do auta,
a z nad morza to już obowiązkowo reklamówkę przywozimy i coś tam układam
kwiatka posyłam na dzień kobiet
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies