Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 14:08, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Urszulla napisał(a)
Ładnie berberysy porosły. Są urocze jesienią.

U mnie o liliowcach.


Szkoda, ze jednak nie przesadziłam tych liliowców, bo żal mi będzie jak nie zakwitną po przesadzeniu wiosną. Wiosną mam też najwięćej pracy a sama wiesz jak to jest a to moze padać cały czas a to cos ze zdrowiem no i potem są tyły. Jedne berbrysy te niskie pomaranczowe tez musze przesadzic, przesuwa mi sie ten cien a one żeby się pięknie odbarwiały potrzebują słońca.

Klon ten wiesz Ula co z nim wędrowałyśmy u mnie po całym ogrodzie jeszcze ma tyle lisci i coraz to inne barwy To klon orange dream. Jeszcze chyba posadze klona bo teraz mam wielką dziure po starym bukszpane





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:12, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
eda napisał(a)


Danusiu cudnie i kolorowo mogła bym biegać bez końca i pomocnice słodkie morowe dziewczynki buziaka daj im ode mnie Moja Leńcia też pomagała chętnie teraz weszła w czas trudniejszy haa może jej minie i znów wskoczymy w ogród buziaki Danusiu i spokojnej nocy


Kolory tej jesieni są wyjątkowe i cudne. Oj są słodziaki to prawda no i zdaje sobie też sprawe, żę może przyjśc taki czas, że nie będą chciały, dlatego teraz korzystamy na maksa
Pozdrawiam serdecznie, zazdroszcze Ci tak pięknej budleji Piękny okaz masz

Jeszcze pelargonie kwitną


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:18, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Dorota123 napisał(a)
Pomocnice świetnie się spisują, najważniejsze że mają chęci do pracy i zabawy w ogrodzie. Masz jeszcze sporo liści na drzewach i one dają ładny jesienny widok.


Bardzo lubią zabawe i w ogrodzie ale i w domu zawsze coś kreatywnego robią, zresztą ja ich nie ograniczam a wręcz zachęcam i u mnie mają pokój pełen róznych książek, zabawek, gier i robótek Uwielbiam ten wspolny spędzany czas A lisci to mam jeszcze bardzo dużo i jakoś wyjątkowo w tym roku bo nawet liście są u sąsiada na leszczynach i czereśniach co raczej jako pierwsze spadały.


____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:29, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Nowa12 napisał(a)


Ja też lubię berberysy. Wybaczam im, że kłują . I lubię je jako obwódki i jako kolumny. A te kolorki i w lecie i jesienią. Już mam ich chyba nawet za dużo .



Z tymi małymi, niskimi to szybko idzie przycinanie, gorzej z tymi olbrzymami a tnę je na kulki no to co dwa tygodnie czasami musze przycinać ale podlewać ich nie trzebaPozdrawiam





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:42, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
ewsyg napisał(a)
Danusiu, ale miałaś wspaniałą i fachową pomoc wnuczek. Taka pomoc jest nieoceniona.


Oj tak wspaniała taka pomon, chwilo trwaj Pozdrawiam
Resztki róż jeszcze kwitną

____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 14:51, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kolory cudowne ale pomocnice fantastyczne Nie ma to jak praca w grupie


Po bardzo upalnym i wypalonym u mnie ogrodzie chociaż jesienią mogłam oczy nacieszyć, już koncówka, chodz lisci na drzewach jeszcze dużo. Teraz bedę ptaki, bażanty, wiewiórki zdobić ogród, jeże jeszcze wieczorami po ciemku widujemy, ale domki z lisci i drzewa już mają przygotowane
Jeszcze musze okryć wrzosy, już mam igliwie przygotowane no i grabienie jeszcze mnie czeka bo lisci na dębach pełno
Masz racje Malgosiu, że grupowo to fajnie się pracuje no ale niestety do wszelkiej pracy raczej sama jestem. Ruch to zdrowie Buziaki dla Ciebie i Grzesia







____________________
Liliowo i kolorowo:)
malgorzata_s... 14:53, 12 lis 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Danuś a którego Grzesia mam całować od CiebieMój to Krzyś
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Ania111 15:23, 12 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
danuta_szwajcer napisał(a)


Kolory tej jesieni są wyjątkowe i cudne. Oj są słodziaki to prawda no i zdaje sobie też sprawe, żę może przyjśc taki czas, że nie będą chciały, dlatego teraz korzystamy na maksa
Pozdrawiam serdecznie, zazdroszcze Ci tak pięknej budleji Piękny okaz masz

Jeszcze pelargonie kwitną





Danusiu ,
Piękne te Twoje pelargonie ,
niestety nie za bardzo u mnie zimują ,
I w zasadzie u mnie to rośliny jednoroczne
____________________
Ania Spelnione marzenie
danuta_szwajcer 15:27, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Danuś a którego Grzesia mam całować od CiebieMój to Krzyś


Sorki no oczywiście, że Krzysia
____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 15:55, 12 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ania111 napisał(a)



Danusiu ,
Piękne te Twoje pelargonie ,
niestety nie za bardzo u mnie zimują ,
I w zasadzie u mnie to rośliny jednoroczne


Ale to juz ostatnie co zostawiłam, trzy donice i chyba je tym razem schowam na zimę. Też nie przechowuje.

Bardzo lubie pelargonie i inne jednoroczne, co roku obiecuje, że będe ograniczac ale potem znowu sadze



____________________
Liliowo i kolorowo:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies