Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Liliowo i kolorowo:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Liliowo i kolorowo:)

danuta_szwajcer 11:29, 10 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ania111 napisał(a)
Danusiu ,

Długo Cię nie było
fajnie ,ze z nowymi fotkami wróciłaś



Dużo zajęć bo praca zawodowa ale i czas zadumy, porzadkowanie, wnusie i tak gonie ten czas. W ogrodzie tez ciągle cos robie jeszcze.
Lubie te jesienne krokusy, nawet mroz im nie zaszkodził. Pozdrawiam



____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:38, 10 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
greg66 napisał(a)
Fajnie mieć takie zaradne pomocnice
DAnuś spodziewaj się mnie w przyszłym roku, temat spotkania "O muzyce przy książkach w ogrodzie".


Zapraszam serdecznie no i mam nadzieję, że przyszły rok będzie dla mnie bardziej łaskawy, że pozwoli mi w koncu na realizacje spotkań. Tylko Grzesiu gdzie tam mnie do Ciebie takiego melomana
Pogoda jest łaskawa oki co to i coś codziennie robie jeszcze w ogrodzie

Klon teraz pięknie się odbarwia.
A i dziecioł ma co jeść





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:54, 10 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Milka napisał(a)
Super masz te wnusie. Jesteście zżyte i jesteś świetna babcią.
To ważna rzecz, rodzina, bez niej nie ma sensu życia, nic jej nie zastąpi.
Skoro Marka tulipanowiec, to On powinien te liście zbierać.
Widzę, ze Elaty jeszcze w kolorze, dobrze im u ciebie.
Osobiście lubię grabić, jak już wszystko inne mam zrobione, to taki ruch dla zdrowia, siłownie niepotrzebne, zresztą w moim wieku już się nie rzeźbię.
A jednak nakupiłam cebulowych, mamy wolne, to posadzę. Wiosna planuję lilii dosadzić, jak znajdę jakieś wolne miejsce, bo powiem, ze sporo mi wyginęło.
Buź


Dziękuje Irenko, święte słowa Uwielbiam ten czas razem przez kilka dni spędzany To prawda, jesteśmy bardzo zżyte.

A ja nie za bardzo lubie grabienie, chodz też uważam, że ruch wskazany więc jak tylko mi czas pozwala to ide grabić i porządkować. Też będe sadzić nowe lilie na wiosne bo też mi chyba nornice zjadły, już mam miejsce na nie, tam gdzie wykopałam bukszpany. Tulipanów pare, też posadziłam do donic i zadołowałam bo na wiosne dam ich do wiader w których miałam cynie i potem znowu popikuje niskie cynie do nich. Wnusie już pytały czy będą siać kwiatuszki na wiosnę. Staram się im jak najwięcej przekazać. Starsza lubi już i zdjęcia aparatem robić a z dziadkiem patrzeć na filmy przyrodnicze.
Jeszcze wyjątkowo dużo liści jest na drzewach, krzewach pomimo, że i mróz był -5. Buzka Irenko





____________________
Liliowo i kolorowo:)
danuta_szwajcer 11:58, 10 lis 2019


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Ania111 napisał(a)
Mam nadzieję ,
że kiedyś też będę miała takie fajne wnuczki



Doczekasz się, fajnie być babcią

Lubie berberysy, piękne kolory i żadnej pracy, czasami przyciąc trzeba, dobrze znoszą susze.




____________________
Liliowo i kolorowo:)
Urszulla 19:42, 10 lis 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Ładnie berberysy porosły. Są urocze jesienią.

U mnie o liliowcach.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
eda 22:10, 10 lis 2019


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
danuta_szwajcer napisał(a)





Danusiu cudnie i kolorowo mogła bym biegać bez końca i pomocnice słodkie morowe dziewczynki buziaka daj im ode mnie Moja Leńcia też pomagała chętnie teraz weszła w czas trudniejszy haa może jej minie i znów wskoczymy w ogród buziaki Danusiu i spokojnej nocy
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Dorota123 18:38, 11 lis 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Pomocnice świetnie się spisują, najważniejsze że mają chęci do pracy i zabawy w ogrodzie. Masz jeszcze sporo liści na drzewach i one dają ładny jesienny widok.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Nowa12 19:50, 11 lis 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
danuta_szwajcer napisał(a)


Doczekasz się, fajnie być babcią

Lubie berberysy, piękne kolory i żadnej pracy, czasami przyciąc trzeba, dobrze znoszą susze.






Ja też lubię berberysy. Wybaczam im, że kłują . I lubię je jako obwódki i jako kolumny. A te kolorki i w lecie i jesienią. Już mam ich chyba nawet za dużo .

____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
ewsyg 19:53, 11 lis 2019


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Danusiu, ale miałaś wspaniałą i fachową pomoc wnuczek. Taka pomoc jest nieoceniona.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
malgorzata_s... 20:01, 11 lis 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kolory cudowne ale pomocnice fantastyczne Nie ma to jak praca w grupie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies