Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Ewa4 20:25, 21 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Pewnie wrzuć foteczki my lubimy na OGR.oglądać zakupy.Na ogr.panuje moda na kanciki i powiem szczerze że ja tez wyrzucam wszelkie boltery bo to tylko utrudnia koszenie i robię kanciki ale kamien jest fajny u mnie M też tak chciał tylko że na działce ja pracuję a on tylko nawóz na trawnik sypie więc biegałam w zeszłym roku z kosiarką i nożycami na zmianę ale Ty to pewnie masz podcinarkę to i łatwiej .Wejście z kostki rabata z kamieniem i wiesz tak jakoś ta folia ala bolter mi nie pasuje może usuń i jak już musi coś być to kamień taki sam jak na rabacie co?Ale ja w doradzaniu to laik jestem no ale folia i ładny kamień nie zdecydowanie nie pasuje popatrz na to zdjęcie zobaczysz że trzeba zmienić ja jak wstawię zdjęcie na ogr.to wtedy widzę lepiej co jest nie tak.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Robertop 21:43, 21 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Ewa4 napisał(a)
Pewnie wrzuć foteczki my lubimy na OGR.oglądać zakupy.Na ogr.panuje moda na kanciki i powiem szczerze że ja tez wyrzucam wszelkie boltery bo to tylko utrudnia koszenie i robię kanciki ale kamien jest fajny u mnie M też tak chciał tylko że na działce ja pracuję a on tylko nawóz na trawnik sypie więc biegałam w zeszłym roku z kosiarką i nożycami na zmianę ale Ty to pewnie masz podcinarkę to i łatwiej .Wejście z kostki rabata z kamieniem i wiesz tak jakoś ta folia ala bolter mi nie pasuje może usuń i jak już musi coś być to kamień taki sam jak na rabacie co?Ale ja w doradzaniu to laik jestem no ale folia i ładny kamień nie zdecydowanie nie pasuje popatrz na to zdjęcie zobaczysz że trzeba zmienić ja jak wstawię zdjęcie na ogr.to wtedy widzę lepiej co jest nie tak.Pozdrawiam


Folia zniknie na 100%. Na razie bedzie "kancik", bo mam za mało kostki granitowej. Dziekuję za rady.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Ewa4 09:38, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
No to ogród przejdzie metamorfozę jak u większości na Ogr.będę podglądać przed i po może jakiś pomysł odejrzę .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 12:14, 22 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Robercie a byłeś w tym ogrodzie u Roberta jest tam też kostka granitowa no i baaardzo dopieszczony ogród http://www.ogrodowisko.pl/watek/2892-ogrod-wspaniale-miejsce-na-relaks
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Robertop 17:40, 22 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Ewa4 napisał(a)
Robercie a byłeś w tym ogrodzie u Roberta jest tam też kostka granitowa no i baaardzo dopieszczony ogród http://www.ogrodowisko.pl/watek/2892-ogrod-wspaniale-miejsce-na-relaks


Ewa, dziekuję za inspiracje. Odwiedziłem ogrod Roberta i jestem pod wrażeniem. Jeszcze raz dziekuję.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Ewa4 10:00, 23 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Wiedziałam że Ci się spodoba Roberta ogród sama tam często siedzę i podglądam jeszcze mnie nie wygonił ale ogród ma naprawdę piękny .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
hanka_andrus 10:07, 23 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Fajnie podziałałeś w ogrodzie. Ogród na wyjeździe, to i ciekawość i niedogodność!
Ale zbliżają się wolne majowe dni, masz wolne cały tydzień, czy tylko część?
Ja mam wolne na okrągło, i tylko od pogody jestem uzależniona.
Wkrótce kwitnienie drzew, Jak zimuje Twoja morela? Moje brzoskwinie jeszcze w pączkach.
Miłego dnia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Roberto 13:46, 23 kwi 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam i pozdrawiam. Dzięki za odwiedziny i zapraszam częściej. Super będzie wyglądał u Ciebie granit. Bardzo ładny ogród
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Robertop 22:03, 23 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
hanka_andrus napisał(a)
Fajnie podziałałeś w ogrodzie. Ogród na wyjeździe, to i ciekawość i niedogodność!
Ale zbliżają się wolne majowe dni, masz wolne cały tydzień, czy tylko część?
Ja mam wolne na okrągło, i tylko od pogody jestem uzależniona.
Wkrótce kwitnienie drzew, Jak zimuje Twoja morela? Moje brzoskwinie jeszcze w pączkach.
Miłego dnia.


Mam wolne od 1 do 5 maja. Juz odliczam godziny Morela ok. Nie przemarza. Pierwsze pięć lat wogóle nie owocowała. Już miała być wycięta i nagle tamtego lata obrodziła i tak jest do dziś. Chyba się wystraszyła
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
hanka_andrus 22:48, 23 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No to poszalejesz! Pogody życzę odpowiedniej!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies