Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

Robertop 12:27, 15 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Martek napisał(a)
Witam i pozdrawiam .
Jest świetnie może być świetniście ))))))


Dzieki za pozdrowienia. Za tydzień może będę mógł coś pokazać na zdjęciach, bo jeszcze jest słabo
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
aniula 13:28, 15 kwi 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Witam z Ostrowa!
Rad udzielać pewnie nie będę, bo sama ich potrzebuję, ale podpatrywać chętnie, bo Kalisz niedaleko i klimat ogródka - tak jak u Marty - w moim typie.
____________________
Ania Ogródek na betonie
Martek 13:40, 15 kwi 2013


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Robertop napisał(a)


Dzieki za pozdrowienia. Za tydzień może będę mógł coś pokazać na zdjęciach, bo jeszcze jest słabo


Proszę tylko ogranicz się do pokazania ogrodu ok...?)))))))))))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Robertop 16:18, 15 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Martek napisał(a)


Proszę tylko ogranicz się do pokazania ogrodu ok...?)))))))))))


Trudno, ale ok ))
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
hanka_andrus 20:00, 15 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408

Roberto! Witaj! Dziękuję za wizytę i zgaduję co to za kwiatek- czy to dziewanna?
Dziewannę posiałam zeszłego lata, i wysadzać na rabaty będę teraz, To nie wiem jak moja zakwitnie. Pierwszy raz mam to cudo! Bo cudowne zdjęcie. Czy już kwitnącą kupiłeś?
A może nie zgadłam?
Ledwie się zalogowałeś, już tyle stronek się narobiło. Wiem, że ogród na odległość, to utrudniony ogląd jego, ale za to każda wizyta daje poczucie zmian w ogrodzie. Bo jak jest na wyciągnięcie ręki, to tak się tych zmian nie odczuwa.
Będę do Ciebie zaglądać, wmiarę wolnego czasu niepogodowego.
Pozdrawiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Robertop 21:26, 15 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
hanka_andrus napisał(a)

Roberto! Witaj! Dziękuję za wizytę i zgaduję co to za kwiatek- czy to dziewanna?
Dziewannę posiałam zeszłego lata, i wysadzać na rabaty będę teraz, To nie wiem jak moja zakwitnie. Pierwszy raz mam to cudo! Bo cudowne zdjęcie. Czy już kwitnącą kupiłeś?
A może nie zgadłam?
Ledwie się zalogowałeś, już tyle stronek się narobiło. Wiem, że ogród na odległość, to utrudniony ogląd jego, ale za to każda wizyta daje poczucie zmian w ogrodzie. Bo jak jest na wyciągnięcie ręki, to tak się tych zmian nie odczuwa.
Będę do Ciebie zaglądać, wmiarę wolnego czasu niepogodowego.
Pozdrawiam.


Zgadłaś bezbłędnie - Dziewanna Sugar Plum. Kupiłem jeszcze bez kwiatów i też jestem ciekaw jak zakwitnie. Obiecuję fotkę z tego wydarzenia.

Z odległością jest tak jak piszesz. Każdy weekend przynosi nowe niespodzianki. Zapraszam do odwiedzin. W najblizszy weekend zamieszcze troche zdjec. Pozdrawiam.

____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
hanka_andrus 22:02, 15 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Życzę udanego weekendu! I rób zdjęcia! Po nich dopiero widać, że coś się zmienia. Powodzenia.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AgnieszkaW 22:23, 15 kwi 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Przez wiele lat miałam swoje siedlisko na odległóść (tylko weekendy i urlopy), więc wiem, jak trudno wszystko ogarnąć. Tobie się to świetnie udaje, ogród bardzo klimatyczny, zadbany. Serdecznie cię pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Joasia 23:38, 15 kwi 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 126
WItaj Robercie!
Z tego co widze, to nie taki amator z ciebie
Bardzo podobaja mi sie te kompozycje kwiatowe w pniach.
Swietny pomysl, do zanotowania dla mnie na liscie ogrodowych must have
Pozdrawiam!
____________________
Blokersi w ogrodzie
Robertop 12:07, 16 kwi 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
aniula napisał(a)
Witam z Ostrowa!
Rad udzielać pewnie nie będę, bo sama ich potrzebuję, ale podpatrywać chętnie, bo Kalisz niedaleko i klimat ogródka - tak jak u Marty - w moim typie.


Witam. Cieszę się, że ogródek przypadł Tobie do gustu. Myśle, że wszyscy możemy się czegoś nauczyć od każdego na tym forum. Każda osoba wnosi coś wyjątkowego. Pozdrawiam.
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies