Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - Azyl Amatora

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - Azyl Amatora

hanka_andrus 19:25, 03 maj 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Serduszka moja ledwie wyłazi z ziemi, a u Ciebie już kwitnie! Pięknie przygotowany warzywnik
Dziękuję za odwiedziny u mnie..
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ewa4 20:04, 03 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Robercie a masz zdjęcie tej rabaty za warzywnikiem tak ją z oddali wypatrzyłam tam jest chyba żywopłocik niski bukszpanowy a w środku iglaki i chyba wierzba iwa lub coś podobnego pochwal sie bo ładnie to wygląda proszę jak można.Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Ewa4 20:07, 03 maj 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Tak podglądam ale to chyba już u sąsiada ta rabata za płotem chyba jest .
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
Robertop 20:22, 03 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
U sąsiadów, ale nie ma problemu. Będę w niedziele, to zrobie zdjęcia
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 20:34, 03 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Piękny warzywnik. Jaki porządek, ja bym - nie pogniewaj się - tylko zdjęła te plastikowe obrzeża wokół drzewa Może wytnij taki elegancki kancik wokół drzewa, usuń trawę, będzie lepiej dla drzewa.

Kwitnienie serduszki w ogrodzie to dla mnie niesamowite. Mojej marzną liście Lodowato u nas jest, niestety.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 20:53, 03 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Debra napisał(a)
Piękny warzywnik. Jaki porządek, ja bym - nie pogniewaj się - tylko zdjęła te plastikowe obrzeża wokół drzewa Może wytnij taki elegancki kancik wokół drzewa, usuń trawę, będzie lepiej dla drzewa.

Kwitnienie serduszki w ogrodzie to dla mnie niesamowite. Mojej marzną liście Lodowato u nas jest, niestety.


Dziękuję za rady. W niedzielę usunę obrzeża. Tylko zastanawiam się czym to obsadzić?
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 21:30, 03 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Robertop napisał(a)


Dziękuję za rady. W niedzielę usunę obrzeża. Tylko zastanawiam się czym to obsadzić?


Nie ma za co, masz coraz ładniej, szkoda by plastik tam był
Pod drzewami masz kilka możliwości - może być po prostu pusty okrąg wypełniony czarnoziemem; chyba masz tam cień, możez posadzić obwódkę z host; możesz posadzić bluszcz i puścic go na pień.

A zresztą popatrz tutaj:
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/98-drzewa-w-ramach

Coś Cię zainspiruje na pewno
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Robertop 22:29, 03 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Z bluszczu zrezygnuję, bo nie za bardzo lubię. Mam tam słońce i chyba zdecyduję się na liliowce i żurawki. Na bukszpany za dugo trzeba czekać
____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Robertop 17:01, 04 maj 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2110
Nowy krzew do ogródka (Guzikowiec):


____________________
Robert - Ogród - Azyl Amatora
Debra 20:35, 04 maj 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
Robertop napisał(a)
Z bluszczu zrezygnuję, bo nie za bardzo lubię. Mam tam słońce i chyba zdecyduję się na liliowce i żurawki. Na bukszpany za dugo trzeba czekać


Liliowce! Ja też w części mam liliowce pod drzewem. Żurawki sa wspaniałe, dobierz te kolorowe, które kochaja słońce.
Bukszpan to też nie mój wybór Nie lubię jego zapachu, jest dla mnie cmentarny...

A Guzikowiec cudny !
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies