Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zacisze

Slawko 16:11, 26 lut 2013


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
Witam Ślicznie u Ciebie, kolorowo jak w bajce
Najbardziej mnie urzekł murek z kamienia, ławeczka i żwirowy zakątek Gdzieniegdzie powsadzałbym (wysiał) jeszcze parę roślin jak dziewanna czy przywrotnik w żwirze Pozdrawiam i będę podglądał
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
danuta_szwajcer 17:57, 26 lut 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Maria667 napisał(a)


Danusiu!
Ta psiunia to wtedy 7-tygodniowy doberman. Teraz ma już prawie 7 lat, ale wciąż nie stracił na urodzie....
Fuksja na tym zdjęciu ma ok. 3-4 lata, nie pamiętam dobrze. Miałam takie dwie. Przechowuję je w garażu, zimą tracą prawie wszystkie liście, lekko podlewam, aby ich całkiem nie zasuszyć.
W tym roku postanowiłam je odnowić. Wzięłam szczepki , pięknie się ukorzeniły, na wiosnę zacznę je hartować na zewnątrz. Mam nadzieję, że będą równie okazale kwitnąć, jak te poprzednie.
Pozdrawiam Cię serdecznie!


No i widzisz zawsze się człowiek czegoś nauczy bo tez przechowuje fuksje juz kilka lat i nie przyszlo mi na myśl, zeby je odnowić i zrobic sadzonki a to takie proste w sumie dziekuje za podpowiedz i pozdrawiam serdecznie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
grazyna 12:46, 27 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Marysiu nie ma Cię na Mapie ogrodów ! Nie trafiłaś jeszcze tam ? Czy nie chcesz ?
Ja jestem !

____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Maria667 13:53, 27 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
grazyna napisał(a)
Marysiu nie ma Cię na Mapie ogrodów ! Nie trafiłaś jeszcze tam ? Czy nie chcesz ?
Ja jestem !



Grażynko!
Wiem, że coś takiego jest, ale nawet nie miałam kiedy patrzeć, jak tam trafić. Chyba trzeba mieć wizytówkę ogrodu, tak?
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
grazyna 13:57, 27 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Nie Marysiu Na głównej stronie O u góry jest "Mapa ogrodów" przy Forum i tam się dołącz

Tzn. wejdź (kliknij) i się tam umieść
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
aniula 14:01, 27 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Maria667 napisał(a)
Na murku lawenda, do której mam ogromną słabość...



Uroczy ten "lawendowy" murek!
Marysiu, a tam między kamiennymi płytami, to ten karmnik?
____________________
Ania Ogródek na betonie
Maria667 14:37, 27 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Aniu!
Tak, to jest właśnie ten kamnik. Naprawdę super sprawa. Kupiłam w takich malutkich doniczkach i jeszcze z każdej dieliłam na 4 części. To bardzo szybko się rozrasta.
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 14:42, 27 lut 2013


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
grazyna napisał(a)
Nie Marysiu Na głównej stronie O u góry jest "Mapa ogrodów" przy Forum i tam się dołącz

Tzn. wejdź (kliknij) i się tam umieść


Grażynko!
Umieściłam się tam, ale się nie mogę znaleźć. Może jednak mnie tam nie ma?!
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
aniula 15:20, 27 lut 2013


Dołączył: 17 lip 2012
Posty: 456
Maria667 napisał(a)
Aniu!
Tak, to jest właśnie ten kamnik. Naprawdę super sprawa. Kupiłam w takich malutkich doniczkach i jeszcze z każdej dieliłam na 4 części. To bardzo szybko się rozrasta.


A ja kupiłam właśnie nasionka.
Ale jeśli doniczkę można podzielić na 4, to całkiem tanio wyjdzie - w moim ogrodniczym w tamtym roku były po 4 zł.

Za nazwę odmiany macierzanki też byłabym wdzięczna! Na razie kupiłam nasionka tej zwyczajnej...
____________________
Ania Ogródek na betonie
grazyna 15:32, 27 lut 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
quote=Maria667 napisał(a)]
Umieściłam się tam, ale się nie mogę znaleźć. Może jednak mnie tam nie ma?!


Jesteś Marysiu

Powiększ leciutko mapkę i zobaczysz się po kliknięciu na tą łezkę Obok Ciebie jestem ja
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies