Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe zacisze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe zacisze

Pola 18:24, 24 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Posiedxiałam sobie w twoim ogrodzie Marysiu, masz kobieto talent do tworzenia ogrodu naturalnego , ja też taki kcemmmmmm, no ale tu trzeba mieć wizję, a ja tylko mogę zachwycać się u innych.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
renatamama3 19:54, 24 sty 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Marysiu ,uf ,bo się przestraszyłam ,że zastąpiły świerki thuje .Zmiany super ,z roku na rok piękniej i buszowato .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Dorota123 22:45, 24 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Nie zmiennie zachwycam się Twoim ogrodem.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Maria667 18:22, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Gardener27 napisał(a)
Witaj Marysiu

Myślałem ze już o nas zapomniałaś a tu taka miła niespodzianka Bardzo się cieszę że wróciłaś bo żal taki piękny ogród ukrywać przed światem Ciekaw jestem Twoich warzywnikowych zbiorów U mnie przez te intensywne deszcze kiepskie były plony Nawet pomidory pod folią jakieś takie były marne Dynie nie obrodziły Ech ... mam nadzieję że w tym roku będzie dużo lepiej

Pozdrawiam


U mnie nie było tak źle. Pomidory się udały, ale to , w dużej mierze, zasługa mojej teściowej, która cały sezon biega do folii i dmucha na nie i chucha
Truskawki były rzeczywiście marne, jak nigdy dotąd, borówka amerykańska dopisała średnio, ale za to malin mieliśmy zatrzęsienie. Mam nadzieję, ze teraz będę już na bieżąco . Pozdrawiam serdecznie
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:23, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
zawitka napisał(a)
Witaj ----- oj dawno nie byłam ale znalazłam Twoją Grecję już pięknie zarośniętą Odpoczęłam w pięknym ogrodzie i lecę dalej Pozdrawiam w biegu ;d


Oj, Grecja dzisiaj cała zasypana śniegiem
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:26, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
AgnieszkaW napisał(a)
Marysiu, cieszę się, że mogę znów oglądać Twój ogród. Ta ścieżka wygląda przepięknie Pozdrawiam

Witam serdecznie, Agnieszko!
Ścieżka cała śniegiem zasypana. Oby ta zima szybko się skończyła
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:27, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
kasiek napisał(a)
O nareszcie! Twój watek musze na spokojnie nadrobić
Pozdrawiam

Kasiunia!
Nie ma czego nadrabiać, bo nic nowego się nie pojawiło. Wyciągam z lamusa jakieś stare zdjęcia i nic więcej
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:29, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Urszulla napisał(a)
inspirujące i motywujące. Nie ukrywam że trzeba mieć wizjęja lubię Twoje zakola i ścieżki i ich wypełnienie roślinami

Ula!
Ja mam wizje w trakcie pracy, a czasem i później Stąd właśnie bierze się nieustanne przesadzanie
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:30, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
Pola napisał(a)
Posiedxiałam sobie w twoim ogrodzie Marysiu, masz kobieto talent do tworzenia ogrodu naturalnego , ja też taki kcemmmmmm, no ale tu trzeba mieć wizję, a ja tylko mogę zachwycać się u innych.


Jolu!
Z tą wizją to dość skomplikowana sprawa
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Maria667 18:32, 25 sty 2015


Dołączył: 13 lut 2013
Posty: 2387
renatamama3 napisał(a)
Marysiu ,uf ,bo się przestraszyłam ,że zastąpiły świerki thuje .Zmiany super ,z roku na rok piękniej i buszowato .pozdrawiam

Tuje są tylko wzdłuż drogi wjazdowej. Stanowią również świetną izolację "wizyjno-akustyczną" od sąsiada,a ta rola jest nie do przecenienia
____________________
Marysia Ogrodowe zacisze ***
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies