Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - wspaniałe miejsce na relaks

ladygreen 18:18, 12 mar 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
Roberto, przyszłam z rewizytą i .... oniemiałam. Przepięknie prowadzicie ogród , oj będę często zaglądać i podpatrywać

ps. suwalszczyznę uwielbiam! jeździmy tam choć na parę dni w roku nad Zelwę
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
Roberto 07:38, 13 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam, pozdrawiam i zapraszam, fakt tereny mamy piękne, tylko trzeba wiedzieć gdzie i co.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
iwonaj 08:05, 15 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Witam cieplutko dziękuję za powitanie twój ogród jest perfekcyjny chyba bez skazy mam takie same tuje szmaragdy tylko małe czekam aż urosną twoje są imponujące
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Roberto 10:55, 15 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Szmaragdy bardzo szybko rosną, nim spostrzeżesz się będzie trzeba ciąć z góry, w tym roku zamierzam swoje dociąć by zagęściły się od środka - w formę żywopłotu. Fajne bo akurat u mnie nie chorują i są mało kłopotliwe w uprawie. Trochę nawozu i wody.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
iwonaj 13:05, 16 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Wielkie dzięki za poradę będę też tak robić może się doczekam a moje też nie chorują bo wcześniej miałam cyprysy ale one przymarzają i po zimie były okropne pozdrawiam
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Roberto 13:11, 16 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Tylko w tym roku zamierzam zastosować nawóz ogólny rolniczy bo za specjalistyczny do iglastych sporo się przepłaca a na 70 szt. znacznych rozmiarów trochę trzeba - sypię po garści pod każdą tujkę. Rolniczy można znaleźć o podobnym składzie.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
iwonaj 15:37, 16 mar 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
A gdzie go można kupić bo ja takiego nie widziałam czy to obornik czy kurzak ?
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
Roberto 18:03, 16 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
U mnie sprzedawane są w punktach, gdzie zaopatrują się rolnicy. Są to normalne nawozy sztuczne zazwyczaj w większych workach, które rozsiewane są na uprawy. Napiszę Ci na priv.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
JoannA 18:55, 16 mar 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Dziękuję Robercie za info odnośnie moich kłopotów z wiązem wredei. Gdybym wcześniej wiedziała, że z nim takie problemy to pewnie też bym nie kupiła bo ten zakup do okazyjnych nie należał. Słyszałam też, że po posadzeniu mogą mu brązowieć liście ponieważ bryła korzeniowa jest mniejsza od masy zielonej i nie nadąża pobierać odpowiedniej ilości wody. Zobaczę jak w tym roku będzie się sprawował, wredota jeden
Odnośnie nawozu do Twoich tuj - polecam Pinivit. Moje tujki sadzone w 10.2010r., w 2011 podsypałam nawozem do iglaków, w 2012 r. dwukrotnie dolistnie Pinivit.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Roberto 18:58, 16 mar 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Dzięki, warto spróbować dolistnego nawozu, szybciej działa, również pozdrawiam
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies