Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Gosiek33 18:31, 31 maj 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Nie musisz podpierać naparstnicy? Może za długo czekałam i nieco wiotkie były
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Mari 18:42, 31 maj 2018


Dołączył: 17 kwi 2014
Posty: 199
Piekny ogród...żurawka z szałwią idealna kompozycja kolorystyczna!! U mnie przeszła burza i nawadniła ogród dość porządnie.
Pozdawiam
JoannA 19:33, 31 maj 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Gosiek33 napisał(a)
Nie musisz podpierać naparstnicy? Może za długo czekałam i nieco wiotkie były

Naparstnicy nie podpieram, nie pokłada się.
Moja też Gosiu 2 tygodnie czekała aż posadzę bo musiałam jej miejscówkę przygotować kosztem kawałka trawnika.

____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 19:35, 31 maj 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mari napisał(a)
Piekny ogród...żurawka z szałwią idealna kompozycja kolorystyczna!! U mnie przeszła burza i nawadniła ogród dość porządnie.
Pozdawiam

Dziękuję Mari
Ale Ci zazdroszczę tego deszczu. W jakim rejonie mieszkasz? Może i do mnie w nocy dotrą opady.
A gdzie Twój wątek?
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
inka74 22:48, 31 maj 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Piękności różane, szałwia jaka duża. Trawniczek przystrzyżony ładnie. No i mój ulubiony kącik z ławką. Ogród wymuskany.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Margarete 23:19, 31 maj 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ale kolorowo i bujnie masz. Tyle róż a co jedną to piękniejsza. Twoje róże są bardziej zaawansowane w rozkwicie niż moje. Moja Queen dopiero rusza. Mój Artemis jeszcze w pąkach. Ale jeżówki u mnie na podobnym etapie jak u ciebie.
Myślę że to też kwestia miejsca i nasłonecznienia. Ja mam ciasno więc upychamy i nie zawsze jest to korzystne dla roślin.
Czytałam że pozbyłaś się trochę roślin oddając je - ja nie umiem się na taki gest zdecydować i to błąd bo mogłabym lepiej zaaranżować rabaty gdybym rozstała się z niektórymi z nich....cóż w ciuchach też nie umiem zrobić radykalnych ruchów,...taka już jestem
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
BKosimkArt 08:51, 01 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Joasiu pięknie!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
JoannA 14:54, 02 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
inka74 napisał(a)
Piękności różane, szałwia jaka duża. Trawniczek przystrzyżony ładnie. No i mój ulubiony kącik z ławką. Ogród wymuskany.

Wymuskane to tylko na zdjęciach Iwonko Mimo suszy chwasty rosną jak szalone.
W nocy popadało i można by się za pielenie chwycić, ale dzisiaj inne plany.

Zaczyna młodziutka Giardina
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 21:11, 02 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Margarete napisał(a)
Ale kolorowo i bujnie masz. Tyle róż a co jedną to piękniejsza. Twoje róże są bardziej zaawansowane w rozkwicie niż moje. Moja Queen dopiero rusza. Mój Artemis jeszcze w pąkach. Ale jeżówki u mnie na podobnym etapie jak u ciebie.
Myślę że to też kwestia miejsca i nasłonecznienia. Ja mam ciasno więc upychamy i nie zawsze jest to korzystne dla roślin.
Czytałam że pozbyłaś się trochę roślin oddając je - ja nie umiem się na taki gest zdecydować i to błąd bo mogłabym lepiej zaaranżować rabaty gdybym rozstała się z niektórymi z nich....cóż w ciuchach też nie umiem zrobić radykalnych ruchów,...taka już jestem

Bujnie się zrobiło Małgosiu i kolorowo tak jak lubię.
Roślinki oddaję bo się za bardzo rozrastają, a w gąszczu łatwiej o wszelkie choróbstwa. I mam od razu miejsce na inne roślinki bo czasami te które posadziłam nie spełniają moich oczekiwań.
Dla Ciebie ukochany Leonardo
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 21:23, 02 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BKosimkArt napisał(a)
Joasiu pięknie!

Dziękuję Basiu
Róże dzięki wspaniałej pogodzie właśnie się rozkręcają. Dzisiaj zakwitły już kolejne.
Mariatheresia
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies