Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Joanny i Andrzeja od podstaw

Anna_ogrodni... 22:12, 04 cze 2018


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 734
Piękne róże Leonardo mowisz Twoja ukochana? Sliczna jest. Ja tez uwielbiam roze ostatnio zauwazylam ze za duzo mam jasnorozowych i mysle dosadzc ciemniejszych
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Alicja169 22:55, 07 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105

Zaczyna młodziutka Giardina


Giardina na tle clematisów cudowna jaki to clematis? taki głęboki fiolet, pasuje mi.
Wszystkie różyczki dorodne, piękne
Asiu, przy okazji melduję, że rozpoznane przez Ciebie samosiejki właśnie zakwitły, piękne dzwoneczki białe i niebieskie. Dzięki za uratowanie przed unicestwieniem
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
JoannA 23:02, 07 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
tulucy napisał(a)
Czasem lepiej nie wiedzieć, żeby nie chcieć

pięknie

Jak jest miejsce w ogrodzie to czemu nie chcieć Łucjo
Pozdrawiam
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 23:07, 07 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Anna_ogrodniczka napisał(a)
Piękne róże Leonardo mowisz Twoja ukochana? Sliczna jest. Ja tez uwielbiam roze ostatnio zauwazylam ze za duzo mam jasnorozowych i mysle dosadzc ciemniejszych

Nie sposób nie kochać Leonarda bo to piękna i niezawodna róża.
Też zaczynałam od różowych ale z czasem brakowało mi trochę purpury i tak kolekcja z roku na rok się powiększa o te ciemne. Chociaż różu nadal sobie nie odmawiam
Róże masz piękne!
W wolnej chwili zajrzę do Ciebie na dłużej.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 23:10, 07 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Alicja169 napisał(a)


Giardina na tle clematisów cudowna jaki to clematis? taki głęboki fiolet, pasuje mi.
Wszystkie różyczki dorodne, piękne
Asiu, przy okazji melduję, że rozpoznane przez Ciebie samosiejki właśnie zakwitły, piękne dzwoneczki białe i niebieskie. Dzięki za uratowanie przed unicestwieniem

To Warszawska Nike.
Cieszę się Alicjo że dzwonki zakwitły i zdecydowałaś zostawić je w ogrodzie.
Moje gdzieś zniknęły po zimie i żałuję bo świetnie się komponowały z różami.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Mirka 23:19, 07 cze 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Joasiu co ja robię nie tak że mi Stipa nie rośnie? Wysiałam pięknie wyrosła a jak posadziłam na działce to po tygodniu marnieje. Dziś podałam gnojówką z pokrzywy i bzu czarnego, może ruszy.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Urszulla 01:46, 08 cze 2018


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21871
JoannA napisał(a)


Jak się nazywają te 2 odmiany drzew kolumnowych? Pięknie skomponowane.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
anka_ 20:55, 11 cze 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Joanno pokażesz mi swojego ML? Czy dobrze kojarzę, że on w towarzystwie hortek rosnie?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
JoannA 21:51, 11 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Mirka napisał(a)
Joasiu co ja robię nie tak że mi Stipa nie rośnie? Wysiałam pięknie wyrosła a jak posadziłam na działce to po tygodniu marnieje. Dziś podałam gnojówką z pokrzywy i bzu czarnego, może ruszy.

Nie wiem Mirko. Pewnie wszystko robisz dobrze ale jest taka susza i upały to marnieje. Na pocieszenie powiem że i moja po wysadzeniu na rabaty też troszkę zmarniała ale wiem że się ogarnie.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
JoannA 21:54, 11 cze 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Urszulla napisał(a)


Jak się nazywają te 2 odmiany drzew kolumnowych? Pięknie skomponowane.

Pierwszy to klon Crimson Sentry, drugi to ambrowiec wąskokolumnowy Slender Silouette.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies