Gdzie jesteś » Forum » Natura » Co to jest?

Pokaż wątki Pokaż posty

Co to jest?

hanka_andrus 22:03, 08 lut 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Wygląda na słoneczniczek,ale może się mylę,moje słoneczniczki są jakby sztywniejsze,ale w pełnym słońcu rosną,i za bardzo ich nie hołubię nawozami


____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
majkel0326 22:14, 08 lut 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Kupiłam to jako malutką roślinkę,miała to być jeżówka,ale chyba zaszła jakaś pomyłka i wyrosło coś takiego. Zachowałam tę roślinę,bo długo i obficie kwitnie i nawet bardzo się nie rozrasta. Tyle,że nie mam pojęcia co to jest,a bardzo jestem ciekawa
Łodygi nie są bardzo sztywne,muszę je nawet czasami przywiązywać,bo się kładą. Może to rzeczywiście słoneczniczek? To już jakiś trop,dziękuję
____________________
Maja - Moje roślinki
Gardenarium 08:17, 16 lut 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wg mnie to jest słoneczniczek szorstki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
majkel0326 16:28, 17 lut 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 3224
Dziękuję Rzeczywiście te zdjęcia na to wskazują. Przynajmniej teraz wiem co mam. A tak swoją drogą polecam tę roślinę,bardzo wdzięczna i długo kwitnie
____________________
Maja - Moje roślinki
Sebek 21:24, 17 mar 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
A może ktoś wie co to za roślina domowa?
abiko napisał(a)
Planu jeszcze nie mam..ale zaczyna się weekend, dam radę
Za to mam pytanie..wiecie co to za roslina?
Dostałam to to mało wymagające, jak zauważyłam, lubi dużo słońca, ale co to nie wiem
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 18:06, 03 kwi 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
majkel0326 napisał(a)
Kupiłam to jako malutką roślinkę,miała to być jeżówka,ale chyba zaszła jakaś pomyłka i wyrosło coś takiego. Zachowałam tę roślinę,bo długo i obficie kwitnie i nawet bardzo się nie rozrasta. Tyle,że nie mam pojęcia co to jest,a bardzo jestem ciekawa
Łodygi nie są bardzo sztywne,muszę je nawet czasami przywiązywać,bo się kładą. Może to rzeczywiście słoneczniczek? To już jakiś trop,dziękuję

jeżówki też są żółte a słoneczniczek szorstki ma liście zielone z białymi żyłkami
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
abiko 13:59, 13 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Sebek napisał(a)
A może ktoś wie co to za roślina domowa?

Planu jeszcze nie mam..ale zaczyna się weekend, dam radę
Za to mam pytanie..wiecie co to za roslina?
Dostałam to to mało wymagające, jak zauważyłam, lubi dużo słońca, ale co to nie wiem


nikt nie wie Kurcze a mam jeszcze jedną..) wstawię wieczorem
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
arcobaleno 14:22, 15 kwi 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Korzystając z okazji, że znalazłam ten rozpoznawczy wątek wklejam swoje niewiadomoco - może ktoś mnie olśni , czy to chwast czy sama to posadziłam??
Co to jest?
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
abiko 10:03, 17 kwi 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
No to mam drugą zagadka..co to za roślina..?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gardenarium 13:40, 29 kwi 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
arcobaleno napisał(a)
Korzystając z okazji, że znalazłam ten rozpoznawczy wątek wklejam swoje niewiadomoco - może ktoś mnie olśni , czy to chwast czy sama to posadziłam??
Co to jest?

wg mnie to chwast
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies