Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

Asia 21:10, 28 lut 2013


Dołączył: 20 sty 2013
Posty: 330
Gabrysiu, ja też przyszłam się przywitac, widac, że masz pięknego ogrodu początki ja swój też powoli. powoli tworzę. W domu też mam Gabrysię, córeczkę pozdrawiam
____________________
Kwiaty i ja - nierozłączna z nas para
gabriela_kra... 07:59, 01 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
GorAna napisał(a)
Witam krajankę
Nie ma co się przejmować, ogród potrzebuje czasu


Również witam serdecznie!!
I zapraszam do siebie
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 08:00, 01 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Asia napisał(a)
Gabrysiu, ja też przyszłam się przywitac, widac, że masz pięknego ogrodu początki ja swój też powoli. powoli tworzę. W domu też mam Gabrysię, córeczkę pozdrawiam


Dziękuję za przywitanie,

tworzymy powoli,ale efekt będzie piękny!!!

Proszę uściskać moją imienniczkę..
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 12:20, 01 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Witam dzisiaj...

zdjęć teraźniejszości już troszkę mam,dziś piękne słońce u nas...

Chciałam Wam jeszcze troszkę pokazać jak wyglądało u mnie "kiedyś"...



C.D.N
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Kondzio 13:16, 01 mar 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
nieźle
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gabriela_kra... 16:59, 01 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Zdjęcia zrobiłam,ale po przejrzeniu ich,raczej wstawię tylko niektóre...niestety widoki nie są fajne,bo wiele roślin "śpi" i wcale ich nie widać,albo jak szara,roztrzepana lawenda - nie wyglądają "atrakcyjnie". Będę się chwalić latem













Hortensja,która się płoży na kamykach,bo nie pozwalam jej się wspiąć po murze...



I glicynia,która jeszcze ani razu nie kwitła:





Studnia własnoręcznie zrobiona,która nijako wyznacza granicę...dzieli "zrobioną" część ogrodu od tej,którą zrobić trzeba



I pytanie o sąsiedztwo - tuje z choinkami.Chcę żeby mnie ta kompozycja w przyszłości mocno zasłoniła od przodu,czy mam tak zostawić,czy rozsadzać??



A to na osłodę:

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Ewa4 18:21, 01 mar 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Kamień od zawsze mi się podoba a u Ciebie pięknie się prezentuję w kwesti choinek i tuj nie pomogę niech bardziej doświadczeni się tu wypowiedzą a ja Cię witam i pozdrawiam.
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
gabriela_kra... 12:39, 02 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Ewa4 napisał(a)
Kamień od zawsze mi się podoba a u Ciebie pięknie się prezentuję w kwesti choinek i tuj nie pomogę niech bardziej doświadczeni się tu wypowiedzą a ja Cię witam i pozdrawiam.


Dziękuję za przywitanie i również serdecznie pozdrawiam.

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Margolka 15:33, 02 mar 2013


Dołączył: 17 lut 2013
Posty: 489
Gabrysiu, jeśli tam w tym szpalerze od frontu masz srebrne swierki (nie widac dobrze), to wg. mnie za gęsto jest. One sie zdecydowanie mocno rozrastają Ja mam 5 przy ogrodzeniu z sąsiadami , posadzone co ok. 2 m były i teraz, po ok. 10 (albo cos koło tego ) latach, wlazły na siebie bardzo.
A ty tam masz jeszcze thuje i nieduzy odstę z tego co widzę...
Pozdrawiam
____________________
Małgosia Ogród Miejskiej Ogrodniczki :) Mój blog kulinarny jakby ktoś chciał coś sobie ugotować :) www.alicjawkrainiegarow.blogspot.com
gabriela_kra... 11:44, 03 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Witaj Margolka, te sadzonki (bo wtedy miały może 10cm wysokości) kupowałam w szkółce leśnej 10 szt za 5zł i według opisu był to świerk biały,który mi wygląda na pospolity... Kurcze,nie znam się...też mi się wydaje,że jest już teraz za gęsto,a co będzie za parę lat???
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies