Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

gabriela_kra... 20:47, 16 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
irena_milek napisał(a)
och czuję zapach


zapach obłędny...cała droga dojazdowa od szosy od nas usłana jest bzem....lubię ten czas,gdy kwitnie i tak mocno pachnie....
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 20:40, 17 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 19:51, 25 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Mój dzisiejszy piękny prezent




Rhododendrony kwitną w najlepsze



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 16:34, 05 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Kardynał Wyszyński:




____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 16:35, 05 cze 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655


____________________
Gabisiowy ogród...początki...
GorAna 23:31, 22 cze 2013


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16075
Ladne nasadzenia
Jak tam przed spotkaniem?
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
yolka 13:24, 25 cze 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Witam deszczowo dziś. Co nowego w sprawie spotkania?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Joanna___ 23:14, 01 lip 2013

Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 452
Witam się pierwszy raz w Twoim ogródku Jestem z okolicy.
Dużo już macie zrobione i ładnie to wygląda.Niestety nie poradzę nic sensownego,bom cienka
Jedyne co zauważyłam ii bym zrobiła to sadzonki z rozchodnika.Jak urwiesz badylka,wetkniesz do ziemi to na wiosnę masz 5-7 nowych przyrostów czyli znowu 5-7 sadzonek.Ja z jednej kępki-matki zrobiłam z 50 sztuk

Zainteresował mnie wątek "Nakielskiej".O której szkółce piszecie,bo jest kilka?
Ja przejeżdżam tamtędy prawie codziennie,jakby co to mogę coś sprawdzic jeśli coś szukasz.
Pewnie mowa o Uzdowskich,b.drogo ale rośliny zdrowe,porządne,opisane.
Potem jest jeszcze taka niewielka "bylinówka" też na Nakielskiej.Kupiłam tydzień temu b.ładne Anabelki po 13 zł.Nie wiem właściwie ile kosztują horti ale brzmiało tanio.
Kolejno ale to już ciut dalej sprzedają zbieraninę wszystkiego.Takie trzy "ogrodnictwa" ale nic nie warte.

Chętnie tez przyjmę informacje gdzie można kupic większe drzewa w normalnej cenie (klony,brzozy pozyteczne itd.) i w okolicy.

Pozdrawiam i zapisuję wąteczek Poczytam teraz dokładniej od początku,bo przyznam,że "leciałam'
____________________
gabriela_kra... 09:10, 04 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
GorAna,yolka,Joanna__ dziekuję za odwiedziny Joanna__ zapraszam do siebie na spotkanie w ogrodzie 13 tego!!!

Joanna___ - mi chodziło o "Niedźwiedzia" w tej szkółce są fajne okazy,mają stronę internetową,natomiast jeśli potrzebujesz fajnych drzew (ja wybieram się po brzozy Doorenbos) to warto pojechać do szkółki w Koronowie - tam są hektary i mają wszystko za rozsądną cenę.Zaopatrują się tam okoliczne firmy zakładające ogrody...

Rozchodniki uwielbiam,i też w miarę potrzeb dzielę z jednej kuli....ale wiadomo,że najpiękniejsze są gdy tworzą wielkie kępy i kwitną.

Joanna____ - a to bylinówka na nakielskiej to na jakiej wysokości,albo na przeciw czego???Bo ja słabo znam te okolice...
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 09:35, 04 lip 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Tak sobie oglądam zdjęcia zrobione z balkonu i dziw mnie bierze jak od wiosny wszystko mocno urosło...







na podjeździe nowa "kupa" kamienia...

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies