Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

gabriela_kra... 19:43, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Witam,

troszkę nieśmiało,chciałam się z Wszystkimi przywitać i pokazać troszkę swój ogród,przez małe "o"...jest w nim dużo do zrobienia,i nie mam też za wiele zdjęć.Te które mam na komputerze,zaraz wkleję,innych poszukam na pendrivach..

Tak wyglądają początki.W 2007r zaczęła się budowa domu...mury jeszcze do końca nie stały,a ja już sadziłam tuje wzdłuż siatki...robotnicy się ze mnie śmiali,ale teraz mam już fajne duże okazy...Potem kupowałam na targach i w sklepach ogrodniczych rośliny bez zastanowienia,bo akurat się mi podobały i tak też je sadziłam...po urodzeniu córki,w 2010 roku,zaczęliśmy "robić" ogród,przesadzając i dosadzając rośliny,z uwzględnieniem tego jakie lubi warunki....

taki był widok na przód...

a teraz lewa strona:





prawa:



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Kondzio 19:50, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Witam na ogrodowisku dla czego nie śmiało przecież masz już nie źle wiec nie ma czego sie wstydzić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gabriela_kra... 19:50, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Tył domu...kiedyś...















____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 19:51, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Kondzio napisał(a)
Witam na ogrodowisku dla czego nie śmiało przecież masz już nie źle wiec nie ma czego sie wstydzić


Dziękuję.
Oglądając Wasze piękne ogrody,mojemu dużo brakuje.Ale staram się.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Madziarzeszow 19:54, 28 lut 2013


Dołączył: 23 sty 2013
Posty: 1912
Pięknie się zaczyna..
Ja też tak myślałam , kiedy zobaczyłam innych ogrody i jak potrafią pięknie wyglądać ...
Tak chyba wszyscy mają więc nie należy się przejmować i radzić innych oraz szukać pomocy i działać!!!
____________________
Pozdrawiam..... Mój mały skrawek ziemi~~~~~~~~Wizytówka - Mój mały skrawek ziemi
Kondzio 19:56, 28 lut 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ale każdy tak mówi wchodząc tu a później jedzie z koksem i do przodu dobrze że teraz będziesz mieć więcej czasu na zmiany bo jak znam życie to zaczniesz od tego hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
gabriela_kra... 19:58, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Jeszcze troszkę przodu...





i widok z balkonu:









Jest jeszcze do "zrobienia" trawnik (ta pergola ze zdjęcia (2011rok),jest usunięta,trzeba jeszcze zrobić wjazd,tak się składa,że garaż (w budowie) mamy na końcu działki i za bardzo nas nie stać żeby całość aż do garażu wyłożyć kostką,więc szukamy pomysłu.A mam też do Was pytanie: przy ogrodzeniu od przodu,posadziłam tuje na przemian z choinkami,teraz wszystko rośnie powoli i nie wiem,czy nie powinnam tego towarzystwa przesadzić.Jutro zrobię zdjęcia tego miejsca.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Gosiniak 20:02, 28 lut 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witaj, super już jest, masz bardzo dużą działkę i sporo pracy przed tobą, ale to co jest pięknie wygląda i masz się już czym pochwalić
Ps. ale rabaty wielkie, oj zaszalałabym zaszalała....
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
GosiaJoanna 20:10, 28 lut 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Kochaniutka masz już tak pieknie, że nie masz czego sie wstydzić...roślinki urosną i będzie bajkowo. Pozdrawiam i witam
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gabriela_kra... 20:11, 28 lut 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Gosiniak napisał(a)
Witaj, super już jest, masz bardzo dużą działkę i sporo pracy przed tobą, ale to co jest pięknie wygląda i masz się już czym pochwalić
Ps. ale rabaty wielkie, oj zaszalałabym zaszalała....


Dziękuję...

Ja chyba straciłam zapał....teraz jak patrzę na Wasze ogrody,to chyba rozpala się mały ogień
Cała ta praca trwa już 3,5 roku.Robimy sami,bez wielkich możliwości finansowych...i ten długi czas spowodował lekkie wypalenie...

Musimy "coś" położyć na taras,nie wiem czy płytki,drewno...będziemy wymieniać balustrady zewnętrzne z drewna na kute.I część zdrowych balustrad chcę wykorzystać do stawianej altanki.Marzy mi sie kaskada wodna obok altanki,którą będę widzieć i słyszeć pijąc kawę na tarasie...No i w tym roku muszę zrobić warzywnik w skrzyniach.U nas sam piach....a warzywnik na polu z sąsiadka na spółę,która sama mi tam wycina i podbiera różne rzeczy, już mnie nie interesuje.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies