Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Gabisiowy ogród...początki....:-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Gabisiowy ogród...początki....:-)

beta 11:05, 20 mar 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
Gabrysiu przyleciałam di Ciebie z wątku o warzywach...będziesz miała co robić

masz bardzo ładny, duży teren do zagospodarowania...po malutku cel osiągniesz...ja wiem że chciałoby się już, ja tez z tych niecierpliwych, ale to forum uczy cirpliwości

Gabrysiu a powiedz mi czemu ten wjazd nie ciągnie się do samego garażu?, bo nie bardzo kumam


i tak sobie myslę o tym pasie między ogrodzeniem a wjazdem i wydaje mi się że najlepiej to rabatę by było zrobić, bo tak same drzewka w trawie to chyba nie bardzo wyglądają...ale to takie moje...oczyma wyobraźni widzę tuje podsadzone hortensjami



pozdrawiam
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
gabriela_kra... 14:38, 20 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
beta napisał(a)
Gabrysiu przyleciałam di Ciebie z wątku o warzywach...będziesz miała co robić

masz bardzo ładny, duży teren do zagospodarowania...po malutku cel osiągniesz...ja wiem że chciałoby się już, ja tez z tych niecierpliwych, ale to forum uczy cirpliwości

Gabrysiu a powiedz mi czemu ten wjazd nie ciągnie się do samego garażu?, bo nie bardzo kumam


i tak sobie myslę o tym pasie między ogrodzeniem a wjazdem i wydaje mi się że najlepiej to rabatę by było zrobić, bo tak same drzewka w trawie to chyba nie bardzo wyglądają...ale to takie moje...oczyma wyobraźni widzę tuje podsadzone hortensjami



pozdrawiam


Dziękuję za odwiedziny.

Może troszkę zagmatwałam - wjazd jest oczywiście do samego garażu,tylko na zdjęciach to widać tylko część.Mi bardziej chodziło o to,że wjazd ma być wyłożony kostką (na dwa koła tylko z trawą pośrodku),a póki co tego jeszcze nie ma..

Gdyby robić rabatę (fakt,hortensje byłyby super),to już widzę minę mojego M.,który teraz miałby wydłubywać te krawężniki mozolnie przez siebie włożone...oj nasłuchałabym się...
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 15:05, 20 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Może tym zdjęciem pokażę o co mi chodzi:

- tu akurat jest owocowe drzewko,co nie znaczy,że nie biorę ich pod uwagę.

- chciałabym właśnie w tym pasie zieleni nasadzić co "kawałek" albo jakieś liściaste drzewa na pniu z kulistą koroną,albo świerki.

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 15:16, 20 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Może Pani Danusia coś podpowie - jakie wysokie drzewa na pniach o dużych koronach wybrać,żeby odgrodzić się od sąsiadów??
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
beta 21:51, 20 mar 2013


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
fajnie ta propozycja wygląda;-D...co do drzew to spytaj Danusię...ja sie w takim razie odmeldowuje i będę śledzić poczynania
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
gabriela_kra... 16:54, 21 mar 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
No fajne fajne,może jednak połączę piękne z pożytecznym i tak posadzę kilka drzewek owocowych.
____________________
Gabisiowy ogród...początki...
GosiaJoanna 20:35, 27 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
WESOŁEGO ALLELUJA

____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
GosiaJoanna 20:35, 27 mar 2013


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
WESOŁEGO ALLELUJA upsss dubelek
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gabriela_kra... 08:42, 01 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Trochę lata wiosną

____________________
Gabisiowy ogród...początki...
gabriela_kra... 09:19, 10 maj 2013


Dołączył: 18 lut 2013
Posty: 655
Pomimo,że jakoś nic się nie dzieje w moim wątku wstawię kilka zdjęć.

Glicynia - rozwijam się...



Magnolia Nigra



____________________
Gabisiowy ogród...początki...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies