Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pola 09:09, 04 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziewczyki, bardzo się cieszę że Wam się podoba moja weranda. Jestem absolutną romatyczką, stare koronki, stare kredensy, porcelana to kocham. Tylko weranda na biało umeblowana bo to mi przypomina lata i kwiaty...... Buziaczki zostawiam i pozdrawiam w pochmurny dzień, może wreszcie się od jutra się wypogodzi...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
danuta_szwajcer 09:22, 04 maj 2013


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Zachwyciła mnie Twoja weranda Jest Cudna, jest taka o jakiej zawsze marzę Cudna, aż chce się odpoczywac Pozdrawiam i życzę miłego odpoczywania na werandzie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
dajana 22:15, 04 maj 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Polu jestem zaskoczona twoimi zmianami i to w ciągu tak krótkiego czasu.Patrzę z podziwem i wielkimi słowami uznania .W werandzie natomiast to chyba wszyscy się zakochają którzy ją ujrzą.Mnie również postrzelił amorek i przeniosłam ją w myślach do siebie.Już chciałam zapytać gdzie kupiłaś te fotele bielusieńkie ale doczytałam że malowane Jaką farbą malowałaś wiklinę? bo to z wikliny prawda?To moje klimaty więc nie trudno zgadnąć jak mnie oczarowała twoja weranda Dojrzałam też ławeczkę i twoje donice przy niej Co w nie posadziłaś pachnącego? Jeśli przy ławeczce to z pewnością pachnące będzie.Miło było cię odwiedzić.Dziękuję za dobre słowa na moim wątku.Oczywiście zdjęcia będą za przyzwoleniem,bo sama decydować nie mogę.Serdecznie pozdrawiam cię Polu.Jutro ma być słońce ja też przez deszcz stoję z robotami a tyle miałam planów .
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Pola 07:34, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
dajana napisał(a)
Polu jestem zaskoczona twoimi zmianami i to w ciągu tak krótkiego czasu.Patrzę z podziwem i wielkimi słowami uznania .W werandzie natomiast to chyba wszyscy się zakochają którzy ją ujrzą.Mnie również postrzelił amorek i przeniosłam ją w myślach do siebie.Już chciałam zapytać gdzie kupiłaś te fotele bielusieńkie ale doczytałam że malowane Jaką farbą malowałaś wiklinę? bo to z wikliny prawda?To moje klimaty więc nie trudno zgadnąć jak mnie oczarowała twoja weranda Dojrzałam też ławeczkę i twoje donice przy niej Co w nie posadziłaś pachnącego? Jeśli przy ławeczce to z pewnością pachnące będzie.Miło było cię odwiedzić.Dziękuję za dobre słowa na moim wątku.Oczywiście zdjęcia będą za przyzwoleniem,bo sama decydować nie mogę.Serdecznie pozdrawiam cię Polu.Jutro ma być słońce ja też przez deszcz stoję z robotami a tyle miałam planów .

Dajanko fotele kupiłam pomalowane na allegro , natomiast meble malował mój M lóżko wymarzone kupiłam dwa dni temu w Jysku w promocji, polowałam na taki od zeszłego roku...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
nieszka 09:12, 05 maj 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Wyjątkowa i niepowtarzalna na całym Ogrodowisku ta Twoja werandka. Cudo
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Pola 09:13, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Moje buki, i co kwitnie w ogródku....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 09:17, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Po deszcze chwastów cała masa, trzeba im wywołać wojnę...
i cd. roślinek...
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 09:21, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 09:23, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Warzywnik, coś tam już rośnie ....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 09:24, 05 maj 2013


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
nieszka napisał(a)
Wyjątkowa i niepowtarzalna na całym Ogrodowisku ta Twoja werandka. Cudo

Dziękuję,
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies