Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodniczka i jej mały ogródeczek

Pola 07:15, 03 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Dziękuję za wpisy, na moją werandę czekałam 20 lat. Dlaczego? Najpierw było wykańczanie domu w środku, potem dwójka dzieci pochłaniała większość budżetu, dopiero na 50-te urodziny mój Emuś postanowił spełnić moje marzenie.
Teraz to ukochane moje miejsce.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Agatorek 11:22, 03 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Zdrowych i spokojnych Świąt
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Milka 09:27, 04 kwi 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jak zawsze, zachwycam się twoją werandą, mężuś się spisał. Pięknie przybrana na wiosnę. W ogrodzie porządek i też pięknie.
Jolu dużo zdrówka i radości ogrodowych
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Pola 09:08, 11 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Hmmm, myślę co jeszcze dołożyć.....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 09:08, 11 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Monia81 19:28, 11 kwi 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8037
Weranda wiosennie przybrana, pięknie Jolu dobrze, że choróbsko pokonane pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Joann 00:50, 12 kwi 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Witaj Polu Ja już byłam u Ciebie kiedyś! Byłam, ale nie zostawiłam śladu, co często mi się zdarza, chyba muszę się poprawić
Niewiarygodne jest to, co zrobiłaś z tą działką. Aż trudno uwierzyć! Udało Ci się to, o czym ja marzę- zgubić proporcje. I te koła u Ciebie sprawdziły się, to przejście też mi się podoba u Ciebie, bo jest takie "angielskie" i tu pasuje. Mnie z kół wyleczyły dziewczyny, choć na początku też o nich myślałam.
Zimozielone rośliny robią robotę, bez nich nie byłoby tego efektu. Jest pięknie, tajemniczy ogród stworzyłaś!
____________________
Joanna Ogród długi
Pola 13:06, 12 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Joann napisał(a)
Witaj Polu Ja już byłam u Ciebie kiedyś! Byłam, ale nie zostawiłam śladu, co często mi się zdarza, chyba muszę się poprawić
Niewiarygodne jest to, co zrobiłaś z tą działką. Aż trudno uwierzyć! Udało Ci się to, o czym ja marzę- zgubić proporcje. I te koła u Ciebie sprawdziły się, to przejście też mi się podoba u Ciebie, bo jest takie "angielskie" i tu pasuje. Mnie z kół wyleczyły dziewczyny, choć na początku też o nich myślałam.
Zimozielone rośliny robią robotę, bez nich nie byłoby tego efektu. Jest pięknie, tajemniczy ogród stworzyłaś!

Zimozielone są piękne, ale dwie choinki już są za duże i trzeba je przycinać. Tuje to porażka, będę je po kawałku wycinać i cisy wsadzać. Już mam zadołowane mniejsze i za 2-3 lata będę je przesadzać.
Koła od początku były moje, nie lubię prostych lini, i po latach wiem że to był dobry wybór. A trawnika też się pozbyłam z pierwszej części. Mój ogród jeszcze nie jest idealny, moje marzenie to ogród cienisty.
No i widzisz ile możliwości.....dziękuję za wizytę. Teraz myślę nad ciurkadełkiem i jednak będzie ceglany, coś mi z tą balią nie pasuje
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Pola 16:49, 12 kwi 2021


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Drzewa pięknie kwitną, a tu od jutra śnieg.....okropne, zobaczymy co będzie dalej....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Joann 22:12, 12 kwi 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2091
Pola napisał(a)

Zimozielone są piękne, ale dwie choinki już są za duże i trzeba je przycinać. Tuje to porażka, będę je po kawałku wycinać i cisy wsadzać. Już mam zadołowane mniejsze i za 2-3 lata będę je przesadzać.
Koła od początku były moje, nie lubię prostych lini, i po latach wiem że to był dobry wybór. A trawnika też się pozbyłam z pierwszej części. Mój ogród jeszcze nie jest idealny, moje marzenie to ogród cienisty.
No i widzisz ile możliwości.....dziękuję za wizytę. Teraz myślę nad ciurkadełkiem i jednak będzie ceglany, coś mi z tą balią nie pasuje


Poli, a czemu tuje to porażka? Przycinane regularnie nie wyglądają chyba tak źle? Ja mam ich sporo i planowałam dokupić jeszcze. Oj, chyba muszę pomyśleć nad tym jeszcze. Mówisz, że cisy są niezawodne? A czy one dałyby radę w cieniu na suchej glebie?
Wiesz co, ja wierzę, że też w końcu poczuję i powiem: to jest to! I wtedy będę działać jak szalona
Cegla pasuje do Twojego ogrodu, poszłabym w ten motyw, daje klimat i we wnętrzach i na zewnątrz.
____________________
Joanna Ogród długi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies