Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zagi

zaga 11:31, 07 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Witam!
Nie jestem tutaj nowa. Pałętam się z niekłamaną przyjemnością po tym forum od jakiegoś czasu. Nie chcę już być bezdomną  jak mówi Hania i zmobilizowała także i mnie. Zabieram się za przedstawienie mojego ogrodu. Zaczynam troszkę od końca bo ci którzy radzili mi w różnych sprawach poznali troszkę mój ogródek.
Więc, oficjalnie witam wszystkich serdecznie i szczerze podziwiam Wasze ogrody. Mój zajmuje 12,5 ara i powstawał wraz z budową domu. Pamiętam jak sadziłam na swoim pustym polu malutkie tuje i inne byliny przeniesione z działki. ( Takie początki ma większość osób na tym forum )
Zawsze lubiłam rośliny, ale nie miałam kawałka ziemi na którym rozwijałabym swoją pasję. Działkę budowlaną wymierzyłam krokami i wydeptałam kupno jej u właściciela pola rolnego. Wyprowadziłam się wraz z rodziną z miasta i przeniosłam na pobliską wieś. Trochę żałuję, że mój ogródek nie jest większa bo pomimo masy pracy moje zamiłowanie do roślin wciąż rośnie. Tak więc mój ogród ma 5-6 lat. Jest niezwykle pojemny, śmieje się, że jest gumowy ) Cdn.
____________________
Agata - Ogród Zagi
hanka_andrus 12:45, 07 mar 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
No nareszcie! Fakt tu Ciebie prędzej można będzie spotkać razem z Twym ogródkiem!
Witaj!
Kwiatek na wejściu! Obowiązkowo! A skoro ja byłam tym motorkiem! Miło mi!

____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Gardenarium 16:02, 07 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zaga, brawo za odwagę No i pokazuj, zwierzaj się jak to z tym ogrodem jest u Ciebie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Madzenka 19:21, 07 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wreszcie jesteś Rok temu Cię zachęcałam i się broniłaś
Czekamy na zdjęcia ogrodu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
asica 17:26, 08 mar 2013


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 3825
Zaglądam od wczoraj, a zdjęć nie widać
____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
zaga 17:00, 09 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Bardzo jesteście miłe! Dlatego lubię tu przebywać pełno tu życzliwych ludzi. Dziękuję wszystkim za otuchę.
To jest fascynujące, że niemal wszyscy zaczynamy od łysego pola, czy działki a potem u każdego to inaczej się toczy i co najlepsze praca ta nie ma końca.
A co do mnie działkę zakupiliśmy wiosną, a do zimy była ogrodzona i posadzone były pierwsze roślinki przyniesione z działki teściów. Wkopaliśmy też żerdzie odgradzające część warzywną.
____________________
Agata - Ogród Zagi
KasiaBialofi... 17:24, 09 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Hej! Wspaniały pomysł z tymi żerdziami! Ja bym też tak chciała mieć , ale mój mąż uważa że za mały ogród mamy, żeby warzywa w nim uprawiać.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
ZbigniewG 17:49, 09 mar 2013


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8899
zaga napisał(a)
... Wkopaliśmy też żerdzie odgradzające część warzywną.[..

i to jest słuszna koncepcja u siebie tak zrobiłem dodatkowo na żerdziach jest drut do prowadzenia winorośli
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
zaga 18:24, 09 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Zbyszku dokładnie teraz tak mam. Cała tylna ściana to winogrona. Nie przycinam ich fachowo tylko rekreacyjnie Tym bardziej, że owoców mam dużo.
____________________
Agata - Ogród Zagi
Keri 18:28, 09 mar 2013


Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 307
Witam Cię Agato! Śliczne masz rośliny w ogrodzie, winogrona to moje marzenie czekam z niecierpliwością na kolejne zdjęcia, pozdrawiam.
____________________
Agnieszka Zielona przystań
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies