Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zagi

Madzenka 09:25, 24 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agato napisz jakie warunki masz pod tym oknem, jak długo jest słońce i co lubisz
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zaga 09:28, 24 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Ja też Satysfakcja, satysfakcją, chęci chęciami a możliwości ledwo, ledwo - przynajmniej teraz. Jednym z powodów dla których założyłam w końcu swój wątek jest przykucie do łóżka. Już trzy tygodnie leżę jak betka, bo coś mi strzeliło w kręgosłupie ( dyskopatia). I pomyśleć zima, mróz na ogrodzie nic się nie robi a strzeliło. Z jednej strony to cieszę się, że jeszcze mam śnieg na ogrodzie, bo za każdym razem kiedy obejrzę Maję, albo rok ... pobiegłabym i coś bym przycinała, grabiła. Mam nadzieję, że jak to wszystko ruszy to ja też będę mogła się ruszać. Jak nie to już mówiłam mężowi, że ma mi przygotować dechę z kółkami co bym mogła na leżąco, na brzuchu plewić
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 09:37, 24 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Marzena2007 napisał(a)
Agato napisz jakie warunki masz pod tym oknem, jak długo jest słońce i co lubisz

Madrzenko dzięki za odzew, rozumiem, że każdy przed świętami zaganiany. Tym bardziej doceniam. Okna są od wschodu, czyli do ok 11-12 godz jest słońce. Lubię oczywiście żurawki, trawy, lawendę ( ale dla niej chyba za dużo cienia.
____________________
Agata - Ogród Zagi
Madzenka 15:01, 24 mar 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agatko skoro wystawa wschodnia to zakątek hortensjowo, bukszpanowo, hostowy może sobie zrób. Dla lawendy i róż za mało słońca. Trawy ozdobne pewnie pieknie też się skomponują.
Czytam o chorym kręgosłupie, oj niedobrze, musisz na siebie uważać.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
zaga 18:46, 24 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Dzięki Marzenuś! właśnie, pozostało mi na razie planowanie. Poszperam jeszcze, bo była kilka postów z rabatami pod oknem.
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 20:48, 01 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Takiej Wielkanocy to jak żyję nie pamiętam!




A tu wszyscy ogrodnicy palą się w blokach
____________________
Agata - Ogród Zagi
hanka_andrus 21:28, 01 kwi 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Rośliny pokupowane na początku marca, już kwitną u niektórych w donicach zapakowanych tymczasowo.
A tej upragnionej nie ma.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Ewa4 10:08, 02 kwi 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 2876
Witaj Agato.
Początki bałaganu przy budowie też wspominam i porównuję z tym co jest teraz dużo masz zrobione jeszcze więcej przed Tobą bo pewnie teraz to będą zmiany tego co już jest ale to takie piękne tworzyć samemu od podstaw .Wracaj do zdrówka bo wiosna sie zbliża wolnymi krokami i będzie już co robić .Pozdrawiam
____________________
Ewa - Mazury i mój kawałek ziemi
zaga 16:10, 03 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Tak jest Haniu, kłącza kwiatów zielenieją, a tu nadal zima, nie wiem co mam im powiedzieć
Dziękuję Ewciu za życzenia, rzeczywiście może dojdę do siebie i wykuruję się, podobno mam czas do połowy kwietnia Pozdrawiam!
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 20:38, 08 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
No w końcu! Wiosna!!! Nie wytrzymałam i mimo chorego kręgosłupa wyszłam do ogrodu. Chodziłam jak Pani i paluszkiem pokazywałam M co ma przyciąć Czasem sama coś przycięłam, ale radocha! Najpierw zabraliśmy się za poprawienie fryzury katalpie, która w zeszłym roku bardzo chorowała i wystrzygliśmy ją niemiłosiernie.



Oczywiście przypastowaliśmy wszystkie rany.

Mam nadzieję, że nie będzie chorować w tym roku.
____________________
Agata - Ogród Zagi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies