Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Zagi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Zagi

Madzenka 19:28, 02 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
zaga napisał(a)
Dziękuję Haniu i Dominiko za odwiedzinki. Mam nadzieję, że cisy rzeczywiście będą ładne. Niedawno na nie "zachorowałam" i uważam, że najpiękniejsze żywopłoty iglaste są z cisów. Domi co do rezonansu i trochę się przestraszyłam. Wyszły mi trzy przepukliny i nie wiem co dalej Szukam na cito dobrego neurochirurga który mam nadzieję, że nie karze operować. Tak czy siak witki mi opadły i już wiem, że w tym roku nie poszaleję w ogrodzie. Chodzę tylko po nim i wyć mi się chce bo nawet schylić się nie mogę. No tak mi się porobiło a myślałam, że kręgosłup mam jak bambus. Wcale o nim nie myślałam! . No nic zobaczę co powie lekarz. Pozdrawiam dziewczyny!


Moja siostra przez kilka lat tak się męczyła, nie mogła pracować w ogrodzie, chodzić. W kwietniu wykonała operację i usunęła dwie przepukliny kręgoslupa i już wraca do zdrowia....
Życzę aby zdrówko wróciło...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
barbara_kraj... 21:25, 02 maj 2013


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Witam Agato! Pospacerowałam po Twoim ogrodzie i jestem pełna uznania, bo robotę wykonaliście ogromną!

Ubolewam nad Twoim schorzeniem, bo wiem co znaczy niemożność jakiegokolwiek ruchu. Cierpiałam na rwę kulszową równo rok i takiego bólu nie życzę nikomu. A wszystkiemu winne zwyrodnienie kręgosłupa. Teraz jakoś się trzymam, ale uważać muszę.
Mam nadzieję, że tomografia wykaże co się u Ciebie dzieje. Najważniejsza diagnoza, potem właściwe leczenie. Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Ginger 22:45, 02 maj 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 692
Agatko nie możesz nadwyrężać kręgosłupa ja znam kilka osób które są po operacji przepuklin kręgosłupa i już biegają więc głowa do góry !!!!
____________________
Dominika Nasz wspólny ogród
zaga 12:11, 03 maj 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Jeku! Dzieki kochane za słowa wsparcia, jak człowiek przestraszony to wiele znaczy. Mam nadzieję, że obejdzie się bez operacji ( bo tej boję sie najbardziej, w końcu to kręgosłup ) Mam pytanko: Madżenko nie wiesz gdzie siostra miala tą operację jeżeli jest tak jak Ty z okolic Wrocławia?
____________________
Agata - Ogród Zagi
Anabell 16:21, 03 maj 2013


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Agato! przykro słuchać o chorobach, a to kręgosłup. Każdy przypadek jest inny.Mojej córce stwierdzili dwie przepukliny, Neurochirurg pokazał na zdjęciu jak jest wciśnięta przepuklina w rdzeń, chcieliśmy porównania operacji laserowej i zwykłej, nie dawał gwarancji ,że nie wystąpią powikłania
Inny lekarz co miał wykonać laserem był za.Miała termin operacji ale dostała mies. i nie można było. Półtora roku brała przeciwbólowe. Odwleczone i odeszło, upłynęło już dużo lat jest dobrze. wszystko na ugiętych kolanach wykonuje. Wcześniej nie było wyjścia tylko operacja.
Leżała nieraz i rehabilitanta przywozili do domu by pomógł jej masażem.

Hosty moje wielkie to Royal Splendor, Regal Kross, Slebodiana Elegans, Blu Angel jasna Sun and Substance oraz mniejsze. W tym roku chce kupić na stanowisko słoneczne mam tylko Patriot.
Najwięcej mam zwykłej zielonej i nie znam nazwy.

Zrobiłam zdjęcia i wieczorem włożę jak pogryzły mi nornice całą karpę. zrobiły sobie gniazdo pod karpami. 1 maja czyściłam karpy pod żywopłotem i zostały w powietrzu.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
zaga 19:50, 03 maj 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Oj Haniu!! z tego wynika, że czasem zwykły przypadek decyduje o tym co dalej. Kręgosłup, przepukliny to straszne paskudztwo. Mam nadzieję, że tak jak u córci jakoś rozejdzie się po kościach, chociaż pewnie zawsze już musi uważać. Zobaczymy co powie lekarz.
Odnośnie host są śliczne, dobrze się u Ciebie czują. Spisałam nazwy. też takie chcę A z nornicami to miałam też przeboje - wszystkie młode drzewka zniszczyły. Walcz z nimi bo są naprawdę groźne. Kupiłam całe wiadro 5 kg. (jak na hektary ) tabletek parafinowych i sypałam, wciskałam gdzie się tylko da. Na razie odpukać cisza. Jak się zwlekę z wyrka zrobię foty tych tabletek. Życzę dużo zdrówka dla córki i 0 kłopotów z kręgosłupem.
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 20:47, 05 maj 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Na gryzonie te cukierki
____________________
Agata - Ogród Zagi
zaga 21:06, 05 maj 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Ale dzisiaj pięknie!

____________________
Agata - Ogród Zagi
Madzenka 11:46, 11 maj 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Agato ślicznie się w orodzie zrobiło. Śliczny avatarek
Wbierasz się z nami 18.05 na kiermasz pod Iglicą przy Hali Stulecia? Grupa Wrocławska ma spotkanie o 10:00
Zapraszam serdecznie, poznamy się wreszcie.
Na krędgosłup bez dwóch zdań polecam joge. Dzieki temu mogę z moją przepukliną kręgów szyjnych funkcjonować... Bo ja mam z kolei bóle tyłu głowy od kręgów...

Jeśli chcesz to zapytam się znajomych gdzie na południu Wrocławia można ćwiczyć z rehabiltantami, bo fitnesu pod nazwą joga w twoim przypadku nie polecam....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
yolka 08:33, 15 maj 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale slicznie u ciebie.pozdrawiam. Lubię szarą tawułę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies