Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

sylwia_slomc... 22:44, 29 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81590
Tak sobie myślę i się zastanawiam pięknie prześwietlone te drzewka nad strumykiem, wysoko podcięte dużo światła wpuszczają, a runo to trawa czy coś tam jeszcze w nim rośnie? Łąka zachwycająca
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgnieszkaW 15:46, 31 maj 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Asiu, dzięki, postaram się (w miarę możliwości)

Dorotko, Polinko, dziękuję

Olu, bardzo mi miło Cię gościć u mnie po raz pierwszy. Małopolskie coraz liczniejsze

Madziu, łąkę to ja dopiero pokażę (swoją, w ubiegłym roku założoną), ale jak zakwitnie, już tuż, tuż

Sylwia, dzięki. Za rzeką mamy teren nieogrodzony, więc nie sadzę tam 'rarytasów', bo leśne zwierzęta i owce (nie nasze) pozjadałyby i poniszczyły... Ograniczyłam się do posadzenia kęp tawuł "Grefsheim" - radzą sobie świetnie. Runo to różne trawy i rośliny łąkowe, które same się tam zadomowiły. Do tego rosną tam samosiejki leśnych paproci, no i teraz doszła łąka z prawdziwego zdarzenia (tej pilnuję jak mogę)...
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
agata19762 18:55, 31 maj 2020


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Przydreptałam do Ciebie i zachwycam się poduchami floksowymi i żagwinowymi
floksy mam u siebie ale żagwiny mimo, iż tyle nakupiłam nie lubią u mnie rosnąć padły ...kotełki masz słodkie pozdrawiam
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Juzia 11:18, 01 cze 2020


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38400
AgnieszkaW napisał(a)






WOW!

Daaaawno mnie tu nie było....
Mam nadrabiania.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
yolka 18:54, 01 cze 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Widokami i ogrodem zachwycam się niezmiennie. Kotek przytył czy będziesz mieć małe kotki?
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgnieszkaW 13:01, 02 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, żagwiny najlepsze te najzwyklejsze, liliowo-fioletowe, inne (odmianowe) są trudniejsze w uprawie i nie zawsze chcą rosnąć...

Juzia, miło Cię widzieć

Jolu, dzięki. Nie, kotka nie będzie miała małych, bo jest wysterylizowana.
Te fałdy to "luźna" skóra, która została po zimowym przytyciu


nad rzeką...




____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Agania 14:08, 02 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Ile uroku nad rzeczką i na łące
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
BASIA8 14:30, 02 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4629
Agusiu kosmicznie jest u Ciebie
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
AgnieszkaW 17:04, 02 cze 2020

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Agatko, łąka to dopiero się szykuje..., za kilka dni powinna zakwitnąć, jak będzie słonecznie

Basiu, dzięki


szarości...

____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Aneczka 20:34, 02 cze 2020


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 851
Wiesz Agnieszko, pamiętam moje początki na tym forum, gdy zachwycałam się waszym ogrodem. Podziwiałam ogrom pracy jaki w niego włożyliście i w ogóle tak oryginalny pomysł na ogród. Już wtedy myślałam, że już piękniej być nie może a ty mnie nadal zaskakiwałaś nowymi pomysłami. Masz ogromny talent, niesamowite pomysły. To dzięki tobie powstał zarys mojego ogrodu za co zawsze będę Ci wdzięczna. Dziękuję Ci za wszystko co dla mnie zrobiłaś, za poświęcony mi czas. Pamiętasz?:



Dziękuję Ci za to że jesteś.

Przepraszam że się tak długo nie odzywałam. Byłam podłamana ze względów zdrowotnych i nie miałam siły pisać ma forum ale staram się zaglądać, choć nie pisałam.

Pozdrawiam Cię serdecznie.
____________________
Ania - Aneczkowe marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies