Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

zaga 17:50, 11 mar 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
No widzę Agnieszko, że roboty mieliście równie dużo, jak nie więcej. Ale widoki masz cudne. Zazdroszczę Ci tej różnorodności i wielkości terenu, u mnie płasko jak na stolnicy. Pozdrawiam!
____________________
Agata - Ogród Zagi
Magdalenka 17:57, 11 mar 2013


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Piękne zdjęcia pięknego ogrodu.
____________________
Magda Na Francuskiej
Loosiuu 19:14, 11 mar 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Uroczo tam jesienią! Ciekawe co będzie wiosną?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
mira 20:37, 11 mar 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
no ja też czekam na Twoją wiosnę, ogród urokliwy - i bajecznie wkomponowany w krajobraz - ten krajobraz to dar natury
pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
nieszka 20:45, 11 mar 2013


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Ależ te lasy wokoło tworzą klimat...
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
AgnieszkaW 22:46, 11 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Dzięki dzisiejszym gościom za odwiedzinki u mnie.
Nieszko, lasy wcale nie są tak dookoła, ale jest ich rzeczywiście trochę. Działka jest szeroka na 32,5 m, a długa, no, nie wiem dokladnie, chyba ze 150 m, ale to z częścią dziką, rzeką i terenem za rzeką, który rownież należy do nas. Od południa graniczymy z lasem, więc możemy sobie swobodnie chodzić do niego na spacery, pod warunkiem że pokonamy ostre zejście w dół po wysokiej skarpie. Aby schodzenie bylo łatwiejsze, zrobiliśmy sobie drogę zygzakiem, tak się robi jak skarpa jest stroma i nie da się zrobić schodków (wyobraźcie sobie skarpę ok 30 m wszerz i 30 m ostro w dół, po której trzeba zejść, a schodzimy codziennie po kilka razy, bo niżej mamy warzywnik - na zdjęciu z rzeką str 2 wątku)
Od północnej strony (od góry), na osi wschód-zachód jest asfaltowa droga dojazdowa.
Obok po wschodniej i zachodniej stronie mamy sąsiadów. I to tyle o położeniu działki.
Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Bogdzia 23:22, 11 mar 2013


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Trochę sie nachodzisz i pewnie zmęczysz na tym zboczu ale za to jak masz pięknie.Pozdrówka ślę.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
KasiaBialofi... 07:34, 12 mar 2013


Dołączył: 06 mar 2012
Posty: 631
Jesień to moja ukochana pora roku... a taka jak u Ciebie to już tylko siąść i podziwiać.
____________________
www.planetaptakow.pl Biało-Fiolet
Betka 09:17, 12 mar 2013


Dołączył: 15 lut 2013
Posty: 3455
Ale masz kawał tej działki a ta góra podobna to tej co mają moi teście nad Wieprzem. Już ja wiem jak się po takiej górze chodzi na twoim miejscu to chyba ten warzywnik bym gdzieś przeniosła hihihi
A tak poza tym to nie mogę oderwać oczu od twojego ogrodu jest śliczny i cały czas tu wracam Daj trochę zdjęć z tej "dzikiej" części ogrodu
Pozdrawiam
____________________
Beata Ogrodowe_skarby---- Naturalny strumień,ciek wodny,rów w ogrodzie---- Wizytówka---- Indeks roślin
Gosiniak 09:58, 12 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Ja też się nie mogę napatrzeć, pięknie i klimatycznie, skałki i kamienie bardzo lubię.
pozdrawiam
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies