Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Jurajski Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Jurajski Ogród

AgnieszkaW 14:50, 13 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
irena_milek napisał(a)
Faktycznie nie jest daleko może jak pojadę na spotkanie do Aliny, to zahaczę ale w miejscu za dużo nie usiedzę, musisz mi robótkę znaleźć


roboty ci u mnie pod dostatkiem (hi, hi)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Milka 14:53, 13 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
no to klepnięte
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
AgnieszkaW 15:02, 13 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
irena_milek napisał(a)
no to klepnięte

OK
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
romka 16:00, 13 mar 2013


Dołączył: 12 sie 2012
Posty: 515
jakaż piękna i zachwycająca ta zima!!! ... no nie, aż sama nie wierzę że to powiedziałam
ale jak dodam że w Twoim ogrodzie to będzie 100% prawdy
____________________
sylwia vel romka nic nie umiem, nie znam się.... ale bardzo chcę i www.romka.mojabudowa.pl
grazyna 16:02, 13 mar 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
AgnieszkaW napisał(a)
Sąsiedzi, hmm.. przemilczę. Owszem, stosunki jak najbardziej poprawne, ale jeśli chodzi o ogrodnictwo, to chyba mają inne priorytety albo i brak czasu.


A to szkoda Jednak nie trać nadziei, może w końcu "zarazisz" ich miłością do grzebania w ziemi.
Ja z sąsiadami od wiosny "szalejemy" , wymieniamy się doświadczeniami, roślinkami a i grilka sobie robimy w przerwach od robótek ziemnych.

____________________
Grażyna Tu odpoczywam
AgnieszkaW 16:23, 13 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
romka napisał(a)
jakaż piękna i zachwycająca ta zima!!! ... no nie, aż sama nie wierzę że to powiedziałam
ale jak dodam że w Twoim ogrodzie to będzie 100% prawdy


Zima, owszem, ładna, ale ja też jej mam już dość, bo widoki to nie wszystko: a odśnieżanie długich ścieżek i podjazdu, a śliskie drogi, a zlodowaciałe i ponachylane drzewa, a awarie prądu zimą, a zimne wiatry, a ostry klimat nie pozwalający na wsadzenie takich drzew jak np. platan (miałam i już nie mam, bo przemarzły) to co???
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Mala_Mi 16:28, 13 mar 2013


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Oj, oj... nastrój zimowy ..ale ja też już się wkurzam ... dawałam czas zimie do 8 marca.. a teraz sobie ze mnie żarty stroi...
U mnie sąsiedzi dbają o ogródek.. lepiej, gorzej, ale dbają.. i patrząc na sąsiadki tez się nakręciłam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaW 16:37, 13 mar 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
No z tymi sąsiadami to też jest u mnie różnie, bo niektórzy się naprawdę starają jak tam umieją po swojemu i jak tylko mogą, czasem im to wychodzi lepiej, czasem gorzej, jak każdemu, tylko że wiecie: Ogrodowisko zobowiązuje, patrzymy na ogrody chyba bardziej wysublimowanie niż niektorzy. Patrząc na nas z boku, ktoś może rzec: maniacy ogródków, dla nich tylko to sie liczy...(a my wiemy jak jest naprawdę)
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
AniaK 18:51, 13 mar 2013


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Skorzystałam z zaproszenia i jestem i spaceruję i się zachwycam. Przepięknie położony, przepięknie zagospodarowany, same achy i ochy. Wiele ciężkiej pracy włożyliście, ale teraz możecie zachwycać się efektami. Taki widok z okien, marzenie. Wszystkie pory roku są u Ciebie przepiękne. Połączenie skałek z roślinami zawsze mi się na Jurze podobało, nawet ostatnio dwie malutkie skałki sobie przywiozłam leżą wśród rojników.

Pozdrawiam i na pewno jeszcze nie raz do Ciebie zajrzę
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
dajana 19:51, 13 mar 2013


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Witaj Agusiu poczytałam sobie o sąsiadach Moi mają tylko trawę i wciąż robią grila Od tego zapachu kiełbasy mam mdłości Ile można jeść kiełbasy ? Nawet w zimie to robią ale w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia to już przesadzili No nie wiem może to ja jestem dziwna ale wolałabym czuć zapach ich kwiatów i lasu niż tego palącego tłuszczu który gryzie w gardło .Ja lubię wszystkie pory roku ale tęsknię już za słońcem i pracami w ogrodzie . bardzo tęsknię.Pozdrawiam miło
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies