Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 22:20, 28 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:31, 28 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Coś tam jeszcze kwitnienie, coś już nie...trawy dają czadu a las w tle zaczyna przyjmować jesienne kolory...jeżówki już kończą kwitnienie i dochodzę do wniosku że warto mieć nich dużo dużo więcej bo są naprawdę cudne






No i wciąż jeszcze czarują mnie róże, choć już ich coraz mniej - za to że względu na chłodne noce kolory róż nabierają intensywności. To tak jak bym miała zupełnie różne odmiany - tą letnią czerwcową, delikatną w kolorze i tą ciemniejszą nasyconą jesienną - fajnie to natura wymyśliła





____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:35, 28 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370






Moja "żarówa" Green Carpet już powolutku zaczyna zmieniać kolor na rudy...


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:38, 28 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370


____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:41, 28 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Las w tle ogrodu już nieco jesienny...

A przed domem trawy szaleją w donicy - od kilku lat sądzę rozplenicę rubrum w donicy przed domem ale w tym roku wyrósł mi potwór a nie trawa. Miękka, gęsta....imponująca

____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 10:10, 29 wrz 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Ale nostalgiczny ogród, uwielbiam zdjęcia pod słońce one potrafią zajrzeć w głąb duszy... też takie robię właśnie wróciłam z ogrodu i wrzucę.
Sporo kwitnących masz, jeżówki jeszcze ładne, a bordowa trawka śliczna, w przyszłym roku muszę nabyć.Miskanty o tej porze najładniejsze i róże jeszcze ładnie kwitną
Jeszcze chwila i las będzie kolorowy, najpiękniejszy w całym roku
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Krys 10:45, 29 wrz 2018


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Małgosiu pieknie wygląda ogród a trawiszcza niesamowite musze go dzisiaj zobaczyc
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Margarete 12:23, 29 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Ale nostalgiczny ogród, uwielbiam zdjęcia pod słońce one potrafią zajrzeć w głąb duszy... też takie robię właśnie wróciłam z ogrodu i wrzucę.
Sporo kwitnących masz, jeżówki jeszcze ładne, a bordowa trawka śliczna, w przyszłym roku muszę nabyć.Miskanty o tej porze najładniejsze i róże jeszcze ładnie kwitną
Jeszcze chwila i las będzie kolorowy, najpiękniejszy w całym roku
Pozdrawiam i miłego weekendu życzę

Tak jeżówki i te zwykłe - już przekwitły niestety i te odmianowe są cudne i bardzo długo kwitnąc zdobią rabaty.
Rzeczywiście miskanty cudne są teraz o tej porze roku. Mam nieduży ogród więc cały czas pokazuję te same rośliny z różnych ujęć.
A te zdjęcia pod światło o tej porze roku są rzeczywiście klimatyczne. Zaraz przychodzi mi na myśl ta fotka od Nikity "pod światło".... pamiętasz? Już zawsze będzie mi się z tą sprośną nieco fotką kojarzyć

Czekam na te moje jesienne kolory lasu-tła, nie dorównam co prawda Bogdzi i jej "midasowej krainie" ale i tak się cieszę że mam mój las za płotem.

Dzięki, wzajemnie miłego weekendu. Mój będzie ma pewno udany bo mam gości a poza tym w ten weekend u nas Festiwal Światła
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 12:27, 29 wrz 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Krys napisał(a)
Małgosiu pieknie wygląda ogród a trawiszcza niesamowite musze go dzisiaj zobaczyc

Dziękuję - pokazuję to co ładne, wiesz jak jest. Są elementy naprawdę cudowne, reszta ładna a pozostałe miejsca takie sobie ale ich nie pokazuję

A na wiwisekcję ogrodu i nie tylko zapraszam !
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 12:48, 29 wrz 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Fajnych wrażeń na Festiwalu Światła Pozdrowienia dla wszystkich przekaż ode mnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies