Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Nikita 22:01, 30 wrz 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Małgoś, przepiękne jeżówki i róże w trawach!!!
I ja czekam na spektakl Green Carpet
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
Nikita 22:03, 30 wrz 2018


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
yolka - Jolu pozdrowienia przyjęte i buziaczki przesyłamy
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
polinka 22:17, 30 wrz 2018


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Piękną Rubrum wyhodowałaś Małgosiu. U mnie podobnie- w tym roku są wyjątkowo duże i te obfite kwiatostany

Pozdrawiam ciepło
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Kasya 08:08, 01 paź 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42166
I roze piekne i jezowki / jakie to takie brzoskwiniowe ? /
I berberys zaczyna
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
yolka 18:12, 01 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Nikita napisał(a)
yolka - Jolu pozdrowienia przyjęte i buziaczki przesyłamy

____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 19:40, 01 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Magda u siebie wrzuciła fotki z festiwalu światła, świetna impreza i bez deszczunawet nie ma co porównywać...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 20:07, 01 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Nikita napisał(a)
Małgoś, przepiękne jeżówki i róże w trawach!!!
I ja czekam na spektakl Green Carpet

Dziękuję.
"Żarówa" Green Carpet to jeszcze troszkę - zazwyczaj w listopadzie najpiękniej "świeci". Będę się na pewno chwalić kiedy ten moment nadejdzie
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:15, 01 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Magda u siebie wrzuciła fotki z festiwalu światła, świetna impreza i bez deszczunawet nie ma co porównywać...

Masz rację. Pal sześć ten deszcz w T, ale festiwal sam w sobie nie do porównania. Wrzuciłam u Magdy komentarz. Było fajnie, choć w tym roku bardzo rozwlekli organizatorzy tę imprezę bo aż od Teatru Wuelkiego przez Dworzec Fabryczny Piotrkowską,w obie strony i aż po Manufakturę - duuuży obszar, dużo chodzenia ale warto. Poza tym dzięki takiemu zabiegowi nie było takiego ścisku jak w roku ubiegłym i w latach poprzednich. W niedzielę rano ledwo wstałam z łóżka po takim czterogodzinnym łażeniu ale co tam, raz w roku... wspaniałe święto i promocja Łodzi.
Za rok zapraszam!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 20:16, 01 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Margarete napisał(a)

Masz rację. Pal sześć ten deszcz w T, ale festiwal sam w sobie nie do porównania. Wrzuciłam u Magdy komentarz. Było fajnie, choć w tym roku bardzo rozwlekli organizatorzy tę imprezę bo aż od Teatru Wuelkiego przez Dworzec Fabryczny Piotrkowską,w obie strony i aż po Manufakturę - duuuży obszar, dużo chodzenia ale warto. Poza tym dzięki takiemu zabiegowi nie było takiego ścisku jak w roku ubiegłym i w latach poprzednich. W niedzielę rano ledwo wstałam z łóżka po takim czterogodzinnym łażeniu ale co tam, raz w roku... wspaniałe święto i promocja Łodzi.
Za rok zapraszam!

Dzięki fajnie
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Margarete 20:20, 01 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Kasya napisał(a)
I roze piekne i jezowki / jakie to takie brzoskwiniowe ? /
I berberys zaczyna

Kasiu dziękuję za komplementy. Te jeżówki to odmiana Mamma Mia. One są bardziej czerwone na początku a w miarę jak obniża się temperatura- szczególnie nocą to one stają się takie mniej czerwone a bardziej koralowe.
Są śliczne i trwałe - to prawda
Na Green Carpet w pełnej krasie jeszcze musimy poczekać ale już zaczyna
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies