Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Pokaż wątki Pokaż posty

OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE.....

Margarete 22:47, 05 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Bogdzia napisał(a)
Piękna jesień u Ciebie , w Łodzi tez drzewa przebarwione ale u mnie zieleń króluje. Do zobaczenia w niedzielę.

Stęskniłam się zaxwszystkimi bo ostatnie dwie okazję do spotkania mnie ominęły (u Jankosi i Skierniewice)
Za komplementy dziękuję ale to zasługa bardziej jesieni niż moja
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:52, 05 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AnnaCh napisał(a)
Piękny ogród Małgosiu w jesiennej szacie
Fajnie, że nam go pokazałaś. Cudnie

Dziękuję Aniu. Dużo dają te kolory jesienne i mój las za płotem - one uatrakcyjniają te obrazki. Napiszę tak jak Mariolce powyżej - najwyższa pora żebyš i ty wpadła do mnie z wizytą. Dam odpowiednio wcześniej znać i już zapraszam ,
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 22:54, 05 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Zaskakujący porządeczek w ogrodzie, barwy jesieni już widać. Król berberys łapie kolor. Przyjdę jutro zobaczyć ogród w słońcu, niestety wirtualnie...
Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich

Z tym porządek zmień to bez przesady Na wirtualny spacer zapraszam zawsze ale na ten na realny też
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:04, 06 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Zgodnie z obietnicą dorzucam dzisiejsze słoneczne tym razem widoki, sorry że podobne do poprzednich ale za dużo możliwości ujęć w moim ogródeczku nie mam




____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:16, 06 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Dzisiejsze prawdziwe "Babie lato" było cudne, prace ogrodowe wykonywałam z krótkim rękawem, było cieplutko, słonecznie - no po prostu bosko....i komarów już nie ma - świetne warunki do ogródkowania.

Dziś wysiałam nawóz jesienny w trzech odmianach - osobny typ pod iglaki, osobny na rabatach i osobny na trawnik. Wszystkie typowo jesienne z minimalną ilością azotu za to bogate w potas i fosfor oraz inne składniki ułatwiające zimowanie roślin a potem lepszy start wiosną. Jutro ma u nas padać troszkę więc akurat dobrze się wchłonie ten nawóz.

Poza tym zakończyłam akcję sadzenia roślin cebulowych. W tym roku nie poszalałm zbyt mocno ale kilkanaście czosnków Purple Sensation, kilkadziesiąt czosnków główkowatych i czosnków Krzysztofa udało mi się wcisnąć do ogrodu. Do tego dwie duże paczki tulipanów Van Ejik oraz Emperior i Fiolet Baerd. Jako uzupełnienie do już posiadanych krokusów dołożyłam sprawdzone odmiany Pickwick i Joanna d'arc. I to tyle. Teraz tylko modlić się by nornice ich nie zeżarły i ....czekamy na wiosnę
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
yolka 20:37, 06 paź 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Piękne lato dziś było, u mnie też, ale właściwie nic nie zrobiłam podlałam kwasoluby i tyle. Przyjemności jutro i pozdrowienia proszę przekaż dla wszystkich
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
AgnieszkaW 19:18, 07 paź 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Małgosiu, jesień w Twoim ogrodzie zachwycająca
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
jolanka 19:55, 07 paź 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Posadziłaś wszystkie cebulowe? Ja jeszcze nawet nie zaczęłam
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
paniprzyroda 21:10, 07 paź 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Buu, jak mnie jutro lekarz załatwi dalszym L4 to będę zła Przepadł mi dzisiejszy dzień z Wami. Foty jakieś? Czy czekać na Madzię?
____________________
Dwa ogrody
Margarete 22:03, 07 paź 2018


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
yolka napisał(a)
Piękne lato dziś było, u mnie też, ale właściwie nic nie zrobiłam podlałam kwasoluby i tyle. Przyjemności jutro i pozdrowienia proszę przekaż dla wszystkich

Zrobione pozdrowienia przekazane
Dzień śliczny pod względem pogody, miejsca spotkania, towarzystwa i przysmaków - wszystko na plus a do tego kupa śmiechu i radochy jak zwykle w takich przypadkach.
Fotek nie zrobiłam ale Magda na pewno u siebie odpowiednią relację zamieści.
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies